Telefonunuz Oyun Konsoluna Dönüşüyor

Kablosuz Gamepad ile telefonunuz oyun konsoluna dönüşüyor.

Telefonunuz oyun konsoluna dönüşüyor

İtalya'nın önde gelen mobil aksesuar markası SBS'in oyunseverler için özel olarak geliştirdiği ürünler, Aksoy Bilişim güvencesi ile satışa sunuldu. Akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazlarla birlikte kullanılabilen ürünler arasında yer alan kablosuz gamepad, oyun keyfini ikiye katlıyor.

Kablosuz gamepad - 229,90 TL

iOS ve Android akıllı telefon ve tabletlerin yanı sıra PC ile de uyumlu olan SBS kablosuz gamepad, mobil cihazları adeta birer oyun konsoluna dönüştürüyor. Kablosuz menzili 10 metreye kadar çıkabilen ürünün şarj edilebilen dahili pili, 40 saate kadar kullanım süresi sunuyor. Ürün, ergonomik yapısı ve mükemmel biçimde konumlandırılmış tuşları ile son derece konforlu bir kullanım sağlıyor.

SBS ürünleri, Turkcell Flagship mağazaları, turkcell.com.tr, Media Markt ve ülke genelindeki seçkin aksesuar mağazalarından temin edilebiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Ben ipega kullanıyorum. Bilgisayarla da bluetooth üzerinden eşlenebiliyor. Uygun yazılımı bulmanız gerek tabi. Ayarları zorlasa da windows10 ile bile çalışıyor. Tavsiye ederim.

Sen de yorum yaz


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir