Telefonunuza Süper Güçler Kazandıracak 5 Uygulama!

Telefonunuzun standart işlevleriyle ve her gün kullandığınız uygulamalarla yetinmek istemiyorsanız, bu 5 uygulamaya mutlaka göz atın!

IFTTT/Do

IFTTT/Do

En az çabayla en iyi sonuçları elde etmek istiyorsanız, aradığınız uygulama IFTTT. IFTTT'nin önceden hazırlanmış "tarifleri" (recipes), tetikleyiciler ile eylemleri bir araya getiriyor. Desteklenen uygulamaların ve hizmetlerin sayısı oldukça geniş.

IFTTT'nin uygulamasının adı IF (ücretsiz, Android ve iOS için sunuluyor) ve web uygulamasının kırpılmış bir sürümü gibi çalışıyor. Yapabilecekleriniz arasında Instagram'da paylaştıklarınızı fotoğraf olarak Twitter'da paylaşma, Facebook'a SMS ile güncelleme gönderme, tweet yoluyla hava durumu alma gibi şeyler var.

Automate

Automate ile şarj ayarlarını değiştirmeden SMS göndermeye, telefonunuzdaki sayısız eylemi tetikleyebilirsiniz. Kullanıcı dostu sayılabilecek arayüz, bir akış şeması yoluyla otomasyon görevlerinin nasıl çalıştığını gösteriyor. Uygulamaya alışmanız biraz zaman alablir, ancak bir süre sonra cihazınızdaki çoğu ayarı, düğmeyi, sensörü ve uygulamayı kapsayan yüzlerce eylem, koşul, tetikleyici ve döngü ile birçok görevi otomatik hale getirebileceksiniz.

Google Play Store'dan indirin: Automate

Launch Center Pro

Launch Center Pro, giriş ekranından veya uyarı merkezinden erişebileceğiniz kısayollar oluşturuyor. Bu kısayollar, sadece uygulamaları açmakla kalmıyor, sizi uygulama içindeki belirli işlevlere ulaştırabiliyor. Evernote, Dropbox, Google Maps, Instagram, Tweetbot ve çok daha fazlası destekleniyor.

Uygulamanın Apple'ın en son iPhone'larda sunduğu 3D Touch işlevinin bir türevi olduğu söylenebilir. 3D Touch'ın aksine Launch Center Pro ile kısayolları ve eylemleri kendiniz belirleyebiliyor ve bunları bir dokunuşla çalıştırabiliyorsunuz.

App Store'dan indirin: Launch Center Pro (5 dolar)

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Teşekkür ederiz güzel derleme :)

%100 Free/Safe/Super Tamamlayıcı Uygulamalar: 1) ACR Call Recorder2) FTP Express3) Madia Converter - Antvplayer'dan4) Batch Image Converter - XYZ-Apps'ten5) EverSync Bookmarks Widget6) ColorNote&Widget7) GPS Widget8) Opera VPN9) FADE Encyrption10) Compass - Gabenative'den11) OfficeLens12) Audio Recorder - Sony'den13) Pixlr Photo Editor14) PowerDirector Video Editor15) PDF Conversion - Tiny Smart Apps'ten16) Ringtone Maker - Big Bang'den (Mp3 Editor)17) ES File Manager18) RAR - RARLAB'dan >>>

%100 Free/Safe/Super Tamamlayıcı Uygulamalar: 1) ACR Call Recorder 2) FTP Express 3) Madia Converter - Antvplayer'dan 4) Batch Image Converter - XYZ-Apps'ten 5) EverSync Bookmarks Widget 6) ColorNote&Widget 7) GPS Widget 8) Opera VPN 9) FADE Encyrption 10) Compass - Gabenative'den 11) OfficeLens 12) Audio Recorder - Sony'den 13) Pixlr Photo Editor 14) PowerDirector Video Editor 15) PDF Conversion - Tiny Smart Apps'ten 16) Ringtone Maker - Big Bang'den (Mp3 Editor) >>>

>>> 17) ES File Manager 18) RAR - RARLAB'dan 19) OfficeSuite + PDF - MobiSystems'tan 20) AVG veya Avast Antivirus

Gönderdiğim uygulamalar Android içindir...

Sen de yorum yaz


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir