Televizyonun seyri değişiyor!

Artık film, oyun ve spor karşılaşmaları eskisinden tamamen farklı bir şekilde yaşanacak!

Philips Full HD 3D Ambilight TV'nizi açıp, Active 3D gözlüklerinizi takarak, özel efektler ve aksiyon sahneleri televizyonunuzdan çıkıp oturma odanızın içine girerken manzaraların derinlik ve gerçekçilik kazanmasını izleyebilirsiniz. Philips Full HD 3D Ambilight televizyon serisi sizi, sinemada yaşayabileceğiniz bir keyfe bilet almadan mümkün olduğunca yaklaştırıyor.

200 Hz ve 400 Hz Philips'in 3D televizyonlarında tepki süresini inanılmaz bir değer olan 0,5ms'ye getirerek en hızlı hareketli sahnelerde netliğin keyfini sunuyor.

Philips 3D televizyonlarda; sol ve sağ göz tarafından izlenen iki farklı görüntü, tek bir 3D görsel deneyimde birleşiyor. Full HD 3D deneyimi sunmak için en son teknolojiyi kullanan Philips, Active 3D teknolojisi ile Active 3D gözlüklerin deklanşörlerini TV ekranında gösterilen görüntü ile mükemmel senkronize ederek hızlı bir şekilde açıp kapayan kablosuz bir verici kullanıyor. Bu sayede aksiyon ve özel efektler daha etkileyici, derin veya gerçekçi hale geliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

inanılmaz bir deneyim olsa gerek

parasıda inanılmazdır bunun.

Imax gibisi yok REAL D 3D iğğğğrenççmiş sony berbat etmiş resmen yani..The Last Air Bender'a gittim resmen gözlükle bile bulanık yahu...

Imax teknolojisi şu anda en ucuz yol yanai bu deneyimi yaşamak için...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play