Telsim markası artık logoda yok

Telsim Vodafone'un geçiş süresi tamamlandı. Artık sadece Vodafone markası ile yola devam edilecek.

  • Mahmut Karslıoğlu

Vodafone tarafından İstanbul Esma Sultan Yalısı'nda bugün düzenlenen basın toplantısında, şirkein CEO'su Attila Vitai, 31 Mart 2007 itibariyle Telsim Vodafone'un geçiş sürecinin tamamladığını ve bu tarihten itibaren sadece Vodafone markasını kullanacaklarını açıkladı.

Yapılan açıklamada, Mayıs 2006'da Vodafone'un Telsim'i satın almasından bugüne müşteri sayısında önemli artışlar kaydedildiği ve 2007'nin ilk çeyreğinde 1 milyonun üzeride yeni müşteri kazanıldığı belirtildi. Vodafone Türkiye'nin toplam müşteri sayısı bugün itibari ile 13.8 milyona ulaştı.

Basın toplantısında konuşan Vodafone CEO'su Attila Vitai "Vodafone Türkiye olarak 2007'nin başından bugüne 1 milyonun üzerinde yeni müşteri kazandığımızı açıklamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Müşteri sayımızdaki bu artış, Vodafone'un dünya standartlarını ve uzmanlığını Türkiye pazarına da taşıdığının somut bir göstergesidir" dedi. Daha fazla bilgi için www.vodafone.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone'dan bol süprizli haftasonu…
Mobil iletişiminde dünya lideri Vodafone, Türkiye'de 24 Mayıs 2006 tarihinde Telsim'i alarak başlattığı değişim sürecini tamamladı. Vodafone bu büyük değişi, İstanbul'da bir hafta sonu boyunca sürecek çoşkulu ve süprizlerle dolu etkinliklerle kutlayacak. Etkinlik programını aşağıda bulabilirsiniz.

Red Party 31 Mart 2007, Cumartesi
Yer: Zeytinburnu-Kazlıçeşme / Vodafone Çadırı
Saat: 20:00 – 24:00
Vodafone, Zeytinburnu Kazlıçeşme meydanında kurulan dev Vodafone çadırında, süprizlerle dolu muhteşem bir gece hazırlıyor. Red Party, ünlü sanatçılar ve daha önce hiçbir yerde görmediğiniz gösterilerle binlerce kişiyi ağırlayacak.

Taksim Dikey Dans Show 1 Nisan 2007, Pazar
Yer: Taksim Gezi Parkı
Saat: 12:00 – 14:00 / 16:00 – 18: 00
Dünyanın en usta akrobat dansçıları, heyecan verici şovlarını İstanbul'a hediye edecekler. 15 metre yüksekliğindeki duvarlar üzerinden dans ederek inecek olan akrobatlar, modern bir sanat performansı camlandıracaklar. Taksim Gezi Parkı'nda yerçekimine meydan okuyan 4 ayrı şov gerçekleşecek.

Boğaz Show 1 Nisan 2007, Pazar
Yer: İstanbul Boğazı
Saat: 22:00
İstanbul Boğazında düzenlenecek görsel şov ile izleyenlere keyifli anlar yaşatmayı planlayan Vodafone, Boğaz'ı renklerle süsleyerek İstanbul'lulara unutulmaz bir şölen hediye edecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

hayırlı olsun inşallah bize faydalı olur :)

Vodafone'dan beklentim Türkiye'ye HSDPA gibi yüksek hızlı internet teknolojilerini getirmesi ve ADSL'e alternetaif oluşturmasıdır.

Vodafone daha gelir gelmez bize uluslararası iletişimde rekabet ve ucuzluk sağladı bunları göz ardı edemeyiz.

Rekabetin artması dileğiyle.

Yeter zaten sırf adında Turk geçiyor diye Türkün Türke atabileceği en büyük kazığı yediğimiz, sülalemizi kazıklayan Turkcell'den. Sanırım bir çok arkadaşımda benim gibi cep telefonu numaralarının sabit kaldığı fakat operatör değiştirebileceğimiz yasanın yürürlüğe girmesini bekliyor. Yasa çıktı, bekliyoruz bakalım. İlk işim Vodafone'a geçmek olacak.

vodafone umarım güzel işler yapar.

wallah göz boyamımı yoksa devam edermi bilmiyomm ama babama 25 kontör geldi devamlarını bekliyos :D


Partiler...Vodafone olduk...Daha bir -Bas Konuş- hizmetleri yok!!!

Daha öok çalışmaları lazım....

ya bende hala telsim yazıyo vodafone a geçmedi sizde de öylemi?

dev firma telekomdan sonra GSM sektörünün 2. dev firması telsim inde el(yabancı) lere devredilmesi üzücü.topaklarımızdan sonra devlerimizi satıyoruz.

türkün türk firmalarından başka dostu yoktur..

Ah telsim nerelerdesin! Telsim varken ne güzel gprs, mms ve sms hizmetlerini bedava kullanıyordum. Vodafone geldi herşeyi bitirdi. Daha bir oyununu göremedik Bay Vodafone!

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

 

 

Turhost