TEST: Philips'in dev TV'si Cinema 21:9

Philips'in sinema perdesini aratmayan dev TV'si Cinema 21:9 CHIP Online'ın zorlu testinde...

Tam bir sinema keyfi
Evde üst sınıf sinema keyfi

Sinemaya gitmek yerine sinemayı evinize getirdiğinizi düşünün. Projektör kullanmak da yok. Nasıl olacağını bulamadınız, değil mi? Bir ipucu verelim: Philips Cinema 21:9

Philips yeni sinema televizyonu Cinema 21:9 için hiçbir teknolojiden feragat etmemiş: 200Hz tazeleme hızı, internet bağlantısı, Ambilight bunlardan sadece bazıları...


Gerçek sinema keyfi
Philips Cinema 21:9'da DVD veya Blu-ray filmlerinizi izlerken televizyonun asıl gücünü fark ediyorsunuz. 21:9 oranında ve 2.560x1.080 piksel çözünürlüğündeki ekranı tam 56 inç, yani 142 cm. Bu sayede 2,39:1 oranında kaydedilmiş filmleri kayıpsız, şekil bozuklukları veya boş siyah kısımlar olmadan gösterebiliyor. Filmlerdeki görüntü alanı aynı boyuttaki (56 inç) 16:9 oranlı bir televizyondan çok daha büyük. Görüntü kalitesi ise mükemmel. Karanlık bölgelerde bile detayları görebiliyorsunuz. Renkler ve keskinlik insanı hayran bırakıyor. Ambilight ise görüntünün içindeymişsiniz hissi veriyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Philips bu işte hiç kuşkusuz en iyilerden!

ben ceyhun seval'in yazılarını çok beğeniyorum tam benim sevdiğim konular bizi aydınlattığı için teşekkür ediyorum

ülkemizde hd yayın yapan tek tük kanal dışında pek fazla seçenek yok.hd film deseniz ateş pahası normal dijital yayın izlemek için bu tv yi almanın görgüsüzlükten başka birşey olduğunu düşünmüyorum.

NEC CRV43 32:10 oranlı ekran monitör çıkarmıştı bu monitör crysis gibi çok ekran destekli oyunları kusursuz destekliyor bu sayede hiç sorunsuz oynayabiliyoruz acaba philips`in bu ürünü ile çok ekran destekli oyunları aynı nec`in monitöründe olduğu gibi sorunsuz oynayabilirmiyiz?

Philips Cinema 21:9 11.700 TL'lik OHA! artık

evdeki tüm elektronik aletlerim philips üstüne tanımam dizyn ve sağlamlık bir aarada takdire şayan

şu görüntü oranlarına bir standart getiremediler bir türlü

film izlemek için mükemmel

Sen de yorum yaz

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir