ThermalTake'in Core P5 kasasını görmelisiniz!

Bugüne dek pek çok bilgisayar kasası gördük ama hiç biri, bu kasa kadar etkileyici değildi!

ThermalTake'in Core P5 kasasını görmelisiniz!

ThermalTake'in yeni Core P5 bilgisayar kasası o kadar güzel görünüyor ki onu duvarınıza asmak isteyebilirsiniz. PC'leri modern sanat olarak göremeyenler ise Core P5'i standart tower modunda veya masaüstü modunda kullanabiliyorlar.

Yan tarafları açık olduğundan Core P5, minimal derecede filtrasyona sahip. Tek yüzü büyük, saydam bir plastikten oluşan kasa, bileşenlerinizi olduğu gibi sergiliyor.

Donanım konusunda ise Core P5, tam bir ATX anakartını ve güç kaynağını destekleyebiliyor. Bununla birlikte işin grafik kartı kısmı biraz belirsiz görünüyor. Sisteminize bir GPU eklemek için esnek PCIe uzatma kablosunu kullanmanız gerekiyor. ThermalTake, bu özelliğin "dahili" olarak geldiğini söylüyor ancak kaç uzatma kablosu sağladığını söylemiyor. Kasanın çalışır halindeki görüntülerde yalnızca bir GPU kullanıldığı görünüyor.

Depolama için iki 2,5 inç'lik ve iki 3,5 inç'lik olmak üzere dört sürücüye kadar yer bulunuyor. Böyle bir kasada sıvı soğutmaya yer verilmediğini düşünemiyoruz - zaten Core P5 de bu konuda bizi hayal kırıklığına uğratmıyor.

Bu ayın ortasında kısıtlı sayıda satışa sunulacak olan Core P5'in fiyatının 150 dolar olması bekleniyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Bu kadar efor sarf edip ARGE çalışması yapmışlar ortaya dizaynı ve estetiği hoş bir ürün çıkarmışlar ama o sağ tarafta duran 4 Fun'la, berbat görünüyor. Arkasında bu kadar Know-how var, kasanın sıvı soğutmalı versiyonu piyasada tutunur, diğeri baştan ölü doğmuş!

Ben fazla beğenmedim içi görünen kasaları sevmiyorum.

"bu kasayı kim istemez" cevap: ben istemem

@05 Ekim 2015 23:15 ben de istemem :D

ben istemiyorum :ASD::ASD

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir