Tim Cook: "iPhone 350 yıl önce icat edildi!"

Apple CEO'su, 350 yıllık bir tabloda bir iPhone gördüğünü iddia ediyor...

Tim Cook: "iPhone 350 yıl önce icat edildi!"

Orta Çağ, Rönesans ve hatta çok daha eski dönemlere ait tablolarda ve diğer sanat eserlerinde o dönemlere ait olmayan modern bir cihaz görmek giderek yaygınlaşmaya başladı. Bu trende şimdi de Apple CEO'su Tim Cook katılmışa benziyor.

Amsterdam'daki Startup Fest'e katılan Cook, kendisine yöneltilen "iPhone nerede ve ne zaman icat edildi?" sorusuna oldukça ilginç bir karşılık verdi. Bu sorunun cevabını geçtiğimiz geceye kadar bildiğini sandığını söyleyen Cook şöyle devam etti: "Geçtiğimiz akşam Neelie (eski Avrupa Konseyi delegesi) beni bazı Rembrandt tablolarına bakmaya götürdü ve tablolardan birisi bende şok etkisi yarattı; bu resimde bir iPhone vardı."

Cook'un bahsettiği Rijksmuseum'da yer alan 1670 tarihli "Man Handing a Letter to a Woman in the Entrance Hall of a House" adlı tablonun daha sonra aslında Rembrandt'a değil, Pieter de Hooch'a ait olduğu anlaşıldı.

Cenk Atlı

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Yok Canim Daha Eski Tarihte iphone vardi.Hatta Trex Bile iphone'la Avlarinin Yerlerini Bulurdu.iphone Satislari Dusunce Tipik Abd Oyunlari Basladi..

-----PATRON ÇILDIRDI!----

Cook LSDyi bırakmalı... yazık adama...

O yıl samsung galaxy çıkmıştı. Hatta galaksi leri bulan adam samsung serisine galaxy adı koymuştu.

adam espri yapmış bunu ciddiye alanlar olmuş olay bu

Hayatımda gördüğüm en kötü yorumlar. Komik olmak zorunda değilsiniz beyler, hanımlar. Hani konu zaten hiç ilginç değil, adam bildiğin parkta güvercinlere yem atan amca esprisi yapmış, hepsi bu. Nedir bu efsane stand up'çıymışsınız gibi espri kasmaya çalışmalar? Ya bakın, çok ciddi söylüyorum, ananız babanız, arkadaşınız kardeşiniz söylemiyor belli ki, büyük iyilik yapıyorum size; espri yapmayın siz. Cool olun. Ciddi insandır desinler sizin için, havanız bu olsun.

Cook kesin crack kullanıyor bu onun göstergesi... yazık adama...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir