Tinder artık Facebook'a muhtaç değil...

Tinder kullanıcıları, artık Facebook'a bağımlı olmak zorunda kalmayacak!

  • Levent Öztürk
Tinder artık Facebook'a muhtaç değil...

Tinder, Dünya'daki en büyük buluşma uygulaması olabilir ancak profil düzenlemek, hiç de kolay bir iş değildi. Şimdiye kadar, Tinder profilinizde kullanmak istediğiniz fotoğrafları önce Facebook hesabınıza yüklemeniz gerekiyordu ama artık bu durum değişiyor.

Artık Tinder, telefonunuzdaki bir fotoğrafı direkt olarak Tinder'a yüklemenize imkan tanıyacak. Bunun anlamı da bütün Facebook arkadaşlarınız görmeden, hızlı bir şekilde bir selfie çekip Tinder'a yükleyebileceğiniz. Zaten pek çok kullanıcı da, Tinder'a fotoğraf yüklemek için öncelikli olarak Facebook'a fotoğraf yüklemenin gereksiz olduğunu savunuyordu.

Ve bir yenilik daha: Artık GIPHY desteği ile, GIF'leri direkt olarak chat pencerelerindeki kişilere gönderebiliyorsunuz. Ne yazık ki, henüz Tinder, profil fotoğrafları için henüz GIF desteği sunmuyor...

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Kapitalizm içerisinde insanların ilişkilerden koparılıp yanlızlaştırılmasının yan ürünü de alınanları para karşılığında sağlayacağını iddia edip kazanç sağlamak. Eski çöpçatanlarla aynı sayılır.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost