Tivibu büyük ilgi görüyor!

TTNET'in EVET platformu çerçevesinde sunduğu Tivibu, kullanıcılardan büyük ilgi görmeye devam ediyor

Sürekli zenginleştirilen içeriği ve geliştirilen özellikleriyle Türkiye'de televizyon ve sinema izleme deneyimini yeniden tanımlayan Tivibu'ya duyulan ilgi giderek artıyor. Yaz döneminde televizyon izleme alışkanlığı azaldığı halde, Tivibu'nun abone sayısı 300 bine ulaştı. Sadece dört ay içerisinde 300 bin aboneye ulaşan Tivibu ile kullanıcılar, internet üzerinden televizyon ve sinema izleme deneyimi yaşıyor.

Zengin içeriklere, istenilen zamanda ve mekânda ulaşılabiliyor
Dizi, film, spor, belgesel, müzik gibi pek çok farklı içerik sunan Tivibu, kullanıcılara tüm dünyanın yakından takip ettiği gündeme dair en önemli programları klasik yayın akışına bağlı kalmadan izleme olanağı sağlıyor. Tekrar İzle, Geri Al İzle, Durdur İzle, Seç İzle, Kirala İzle özellikleri sayesinde Tivibu aboneleri, sevdikleri dizileri ve televizyon programlarını, sunulan geniş film arşivinden seçecekleri filmleri ajandalarını değiştirmelerine gerek duymadan istedikleri zamanda izleyebiliyor.

Canlı yayını 15 dk. geri alarak yaşayabilen ve atılan golleri, ilginç pozisyonları dilediklerince izleyebilen kullanıcılar, Tivibu'nun FilmClub kanallarıyla da Hollywood aksiyonlarından dünya sineması örneklerine kadar pek çok farklı türde sinema içeriğine kolayca erişebiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 19 Yorum

tivibu linuxtada çalışsın

hem beyenmezler hem para kazandırırlar türk milleti işte :)

malesef, moonlight ile calısmıyor bilee

tivibu linux'ta da çalışsın[2]

ucretli mi ki?

50 tanecik kanal işte... bendeki programlar on binlerce program içeriyor... filmleri de internetten bi yerden bulurum. Oldu da bitti bedava alternatif

Tivibu ücretsiz olsun herkes yararlanabilsin.

gereksiz bi hizmet...1 ay abone oldum donuk donuk tv izlemek sıktı beni. iptal ettirdim...bence herkes merak edip abone oluyor talep o yüzden var diyorlar ama kimse iptal ettirenlerin çoğunluğunun hesabını yapmıyor yada çok talep var demiyor iptal için.

tivibu aylık 3 tl

Mac'e de çıksada Windows'un açılma süresini beklemesem...

millet bilmediği bu tip şeylere meraklı ne yapsın. :) bir şey sanıyorlar.

lınux sürümünü steriz

Netden tv izlemek için TiVibu ya 1tl değil 1pul bile vermem ,yapıcagı şey baglantı ücretlerini düşürmek 1mbit sınırsıza 45tl vermek, hakkı olmadıgı parayı alıyor.

2 mb bağlantım var şimdiye kadar sorun çıkarmadı. Ben memnunum

Aman ne güzel!...

ttnet önce hız olayını cözsün sonrada uydu alıcıları kalitesinde yayın yapsın mpeg2 onuda yapabilmesi için alt yapı yani kablonun yada fiberin ucundan tutması lazı tutşunun ucunu döşeyelim abi demesi lazım ama yok bol reklam sıfır alt yapı

Gereksiz bir hizmet. Internette ücretsiz alternatifleri var
ttnet ve sabit telefona o kadar para vereceğime, dijital kablo tv + uydunet alırım 100 den fazla kanalı kaliteli izlerim.

benim asıl merak ettiğim bu tivibu bir hizmet olarak ttnet aboneline sunuluyor bu güzel pekii bu hizmetin getirdiği internet yükünü kotadan düşüyorlarmı ? sonuçta tv yayınını download ederek izliyorsunuz...
işin özü tivibu ile izlenen içeriğin megabayt-gigabayt değeri kotalı kullanıcıların kotalarından düşüyormu??? ayrıca bir soru daha var ki oda bağlantılı kullanıcının kendi kullanımı + tivibu data kullanımı sonucu 15 gb yi geçerse 8megabit'E KADAR olan bağlantı 512kilobit'e düşüyor mu? pek bir bilgim yok bilen varsa bir yazsında bilen bilmeyen öğrensin ...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play