"Tivibu Ev" 3 reklam filmiyle anlatılacak

TTNet, Tivibu Ev hizmeti için yeni tanıtım kampanyasını başlatıyor. İşte TTNet'in 3 ilginç tanıtımı

Türkiye'nin iletişim teknolojileri ve eğlence şirketi TTNET, dijital yayın platformu Tivibu Ev hizmeti için 3 yeni reklam filmi hazırladı. Reklam filmleri Tivibu Ev'in Tekrar-İzle, Durdur-İzle, Seç-İzle, Geri Al-İzle ve Kirala-İzle özelliklerini eğlenceli bir dille anlatıyor.

Detaylı bir çalışma sonucunda ortaya çıkan reklamlarda yerli dizilerden ve sinema dünyasından tanınmış oyuncular da rol aldı. 1 aya yakın hazırlık sürecinin ardından, 200 figüran, 8 sporcu, 4 ana karakter oyuncusu ve 50'den fazla teknik ekiple 4 günde çekildi.

Casablanca" filminde izleyici filmin içinde yer alıyor

"Yüz Metre Koşu", "Ayrılık" ve "Casablanca" isimli reklamlarda, Tivibu Ev'in sunduğu "seçim, kontrol ve özgürlük" özelliklerine vurgu yapılıyor.

"Yüz Metre Koşu" filminde canlı yayını durdurması gereken izleyici, koşuya hazırlanan atletlerin arasına yani yayının içine girerek, atletlerden kendisini beklemelerini istiyor. Tarihi dizi filmde izleyici, dizi oyuncularından kaçırdığı bölümde olanları anlatmalarını yani tekrarlamalarını istiyor. "Casablanca" filminde ise izleyici aynı tür filmden sıkıldığı için filmin içine girip, oyunculardan farklı bir şeyler yapmalarını talep ediyor.

Reklam için "Casablanca" dekoru sanat yönetmeni Zeynep Tarcan tarafından orijinaline birebir uygun olarak tasarlanmış. Duvardaki gölgelerden, abajurlara dek hiçbir detay atlanmadı. "Ayrılık" filmi kostümleri için dönem konusunda oldukça deneyimli bir isim olan Özlem Kaya'nın desteği alınmış. "Yüz Metre Koşu" filminde çekimin yapıldığı stadyum 3D olarak modellenerek, hareket eden seyirciler Türkiye'de ilk kez kullanılan Massive Software işlemcisiyle oluşturuldu.

İzleyicilerin Tivibu Ev platformunu daha yakından tanımasını sağlayacak olan reklam kampanyası yakında televizyon, gazete, sinema ve internet mecralarında yayına girecek.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

yine millet bolca sövecek desenize

Saçmalamışlar,

Ağzıyla kuş tutsun belki kazıklamanın yeni bir yolunu bulur bilgisayardan tv radyo film ve vidyo kiralamadan film izleme sitelerinden bedava imkanı varken hem tttnete hem tivibuya neden ücret ödesinki insanımız çokmuz zenginiz acaba 650 tl askeri ücret bize fazlamı geliyor yoksa....zaten 1mbit internet için 49+20 tl de sabit ücret ödüyoruz 70 tl aylık..doymuyorlar midemize girenide çıkarıp parasını alacaklar.....

tamamen para tuzağından başka bir şey değil. İnternetin sağlamsa seyredebiliyorsun sağlam değilse ortada bir yuvarlak dönüp duruyor. Arayıp arızayı söylediğinde ise ya bakım var diyorlar yada intenetinizi kontrol edin veya modeminizi açıp kapatın diyorlar yani klasik bahaneler. En güzeli uydu bir kez para veriyorsun o kadar.....

ttnet 'ten nefret ediyorum. fahiş faturalarla kullanıcılarına minimum hizmet veren tekelci zihniyetin yokolmasını diliyor, ülkemizde bu konuda kaliteli, kullanıcılarına DEĞER VEREN, farklı şirketlerin kurulup yaygınlaşmasını istiyorum.

Yorum yapanlar adsl'inizin parasını babanız ödüyor veledler.

TTNet, kazığın adı, vazgeçilmez tadı...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost