Tizen'li Samsung Z3, Avrupa'ya geliyor!

Samsung'un Tizen işletim sistemli telefonu Z3, nihayet sınırları aşıyor!

Tizen'li Samsung Z3, Avrupa'ya geliyor!

Samsung'un geçtiğimiz yıl bitmeden önce tanıttığı ve yalnızca Hindistan'da satışa sunulan Tizen işletim sistemli cep telefonu Samsung Z3, görünüşe göre bu yıl farklı pazarlara da açılacak. Gelen haberlere göre, Samsung Z3'ü bu yıl içinde Avrupa'da da görebileceğiz.

Konu ile ilgili Digital Times'ta yayınlanan rapora göre, Samsung Z3 ilk etapta Rusya'da satışa sunulacak. Bu arada Samsung Z3'ün Rusya'da halihazırda hükümet içinde ve iş adamları tarafından kullanıldığı bilgisini de verelim.  

Şimdi bu modeliyle daha geniş ölçekli düşünen Samsung, önümüzdeki günlerde de açılımı genişleterek; İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İrlanda, Ukranya ve Polonya gibi diğer Avrupa ülkelerinde de satışa başlayacak. Samsung Z3 ülkemizde satışa sunulacak mı henüz bilmiyoruz. Ancak muhtemelen ülkemize de uğrayacaktır.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Basit bir arayüz işini bile doğru düzgün yapamayan, beceriksiz, yazılım özürlü Samsung'un, sıfırdan yazdığı bir işletim sistemini kullanmak için ileri derecede geri zekalı olmak lazım. Abartmıyorum. Geçmişte Bada rezaletini unutmadık. Tizenden de bir cacık olmaz.

@17 Ocak 2016 18:57 bada yi duyunca hala tuylerim diken diken oluyor...

peki uygulama olarak ne çalıştırıyor bu? apk demeyin sakın :D

..overlok makinesi ayağınıza geldi. halı, kilim, yolluk, paspas kenarına, halıfleks kenarına; overlok çekilir. beş dakikada yapılır, hemen teslim edilir. ..!!!

Böyle bir çöp icin para harcamaya değmez

Bir zamanlarda bada işletim sistemi vardı ne oldu fıssssssssss

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir