Tomb Raider 9: Güncel bilgiler ve HD-fragman

Tomb Raider serisinin 9. halkası hakkındaki ilk bilgiler ve enfes bir fragman ortaya çıktı...

  • Halil Mollaoğlu
Tomb Raider 9: Güncel bilgiler ve HD-fragman
Tomb Raider - Underworld: Lara Croft geri dönüyor.

Aylar boyu suskunluk sonrası Lara Croft'un geliştiricileri bir sonraki macera "Tomb Raider - Underworld" hakkında birkaç bilgi verdiler. Buna göre İngiliz arkeologumuz 1700'den fazla hareket şu ana kadarki en çevik Lara'yı temsil edecek. Ayrıca oyun bölümleri selefe göre daha büyük ve daha serbest olacak.

İngiliz geliştirici-takımı Crystal Dynamics ilk kez hikaye ile ilgili temel bilgiler veriyor: Lara Akdeniz'in dibinde bulunan antik bir yıkıntıya rastlar ve burada efsanevi Thors çekicine işaret eden bazı ipuçları bulur. Bu ilahi savaş aletini arayış, Croft'u kuzey kutup bölgesi, Meksika ve Taylanda sahillerine yönlendirir.

Kasım'da geliyor...

Bomba gibi: İlk fragman etkiliyor.

Yayımcı Eidos oyunu 21 Kasım 2008'de PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürecek. Wii, Nintendo DS ve PS2 sürümleri de planlanıyor.

HD-kalitesinde indirebileceğiniz ilk fragman "Tomb Raider - Underworld" ün hikayesi ile ilgili kesin sonuçlar göstermese de görkemli grafikleri ve orkestra müziği ile etkilemeyi başarıyor.

Download: Tomb Raider - Underworld (HD-fragman)

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

fragmanda bombayı patlatan kız lara değil sanki.
yüzü karanlık işler çeviren kötü insanlara benzetilmiş. :S

hatuna bak be, bana saldırsa gıkımı cıkartmam:)

Merakla bekliyoruz

sistem gereksinimleri hakkında bilgi verilseydi ne iyi olurdu

18 kasımda geleceği yazıyor ??

=D bu oyun gerçekten harikaydı doğrusu en sevdigim oyunumdur benim.bende keşke onun gibi olabilsemm :P

bu arada tombraider underworld bi kere tombraider 9 değil.9 daha cıkmadı bile. bu tombraider 8 underworld. anniversary'i 8 saymayın o sadece 10.yıldönumu için yapılmış başka yani tr 1 in yenilenmişi onu efsanenin devamı sanmayın yanlşlık olmasın ^:P

Ayrca Lara Croft and the guardian of light'de ckıcak oda tomb raider 10 oluo sanırm . Ama 9'uu . 9 10 oluyo aslnda yaa cnkü guardian of light 9 olması lazm ilk o cktı cünkü . Fragmanları izlein.

Sen de yorum yaz