Navigasyonda Dünya lideri TomTom Türkiye'de!

Navigasyon cihazı pazarının tartışmasız lideri TomTom, nihayet Türkiye pazarına adımını attı.

Kutudan çıktığı anda kullanıma hazır!

Kutudan çıktığı anda kullanıma hazır!

Tüm TomTom ürünleri tak & çalıştır özelliğine sahip. Bu özellik, ürünlerin kutudan çıkarıldığı an, kullanım kılavuzunun okunmasına bile gerek olmadan, kullanıma hazır olması anlamına geliyor. Değişiklikleri öngören navigasyon menüsü ve net sembollerin yer aldığı geniş dokunmatik ekranı ile sürücülerin kolayca rotalarını planlamalarını sağlayan TomTom, yolculuk boyunca net Türkçe ses komutları ile sürücülerin gitmek istedikleri adrese stressiz ve kolaylıkla ulaşmalarını sağlıyor.

Her zaman en güncel haritalar

Türkiye pazarına TomTom ONE Türkiye, TomTom XL Türkiye, TomTom XL Avrupa (Türkiye ve 34 Avrupa ülkesini içerir) ve en son sürümü TomTom GO 720 Avrupa kişisel navigasyon cihazlarıyla giren TomTom, müşterilerinin gitmek istedikleri yere en kolay yoldan erişebilmeleri için dünyanın lider harita sağlayıcılarından biri olan Tele Atlas ile çalışıyor.

TomTom benzersiz Map Share™ teknolojisi ile kullanıcılarına kendi cihazları üzerinde harita bilgilerini güncelleme ve diğer kullanıcılar tarafından yapılan güncellemelerden yararlanma imkanı sağlıyor. Map Share™ teknolojisi sayesinde sürücüler, cihazlarının ekranına birkaç dokunuş yaparak, sokak adları, yol hız limitleri, kapalı yollar ve hatta telefon numaralarındaki değişiklikler gibi güncelleştirmeleri kolaylıkla yapabiliyor.

TomTom'un 'en güncel harita garantisi' sayesinde de kullanıcılar, cihazlarını kullanmaya başladıktan sonraki 30 gün içinde daha yeni bir harita yayımlanırsa bu sürümü ücretsiz olarak yükleyebilme şansına sahip oluyor. Tüm TomTom ürünleri, TomTom'un PC/Mac için bedava yazılımı TomTom HOME yazılımı ile satışa sunuluyor. TomTom HOME ile kullanıcılar, cihazlarını güncel tutmak için yeni yazılımları ve en güncel haritaları yükleyebiliyor.

TomTom navigasyon cihazları, sürücülerin nereye giderlerse gitsinler, güvenliğe ve yol kenarı rehberliğine direkt erişim sağlayabilmeleri için geniş kapsamlı güvenlik özelliklerini içerisinde barındırıyor. Geniş kapsamlı 'Acil Yardım!' menüsü, acil durum ve arıza servis numaraları, en yakın hastane, araba bakım önerileri ve ilk yardım komutları ile ilgili bilgiler içeriyor. Gelişmiş güvenlik özellikleri kullanıcılara hız uyarıları, sürüş molaları ve menü erişim seçenekleri ile ilgili kendi isteklerini ayarlamalarına olanak tanıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

gercekten cok super bir alet sizi ama yeni yapilan yollari eskisi gibi gosteriyor bunun icin guncellemeleri unutmamak lazim binde bir hata yapma payi olsa bile sizi yeniden alternatif bir yolla tekrar gideceginiz yere getirecektir cok faydali oldugunu soyleyebilirim avrupada cok hizli bir sekilde yayiliyor birkac yil icinde her iki otomobilin birinde olacagina inanabilirsiniz

Bu arada TomTom dünyanın en büyük digital harita firması olan Tele Atlası satın almıştır. Super bir cihaz

Nekadar biadi cihaz karsındda muhatap yok

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Kutudan çıktığı anda kullanıma hazır!
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir