ToolWiz Time Freeze ile PC'niz temiz açılsın!

PC'nizin her defasında temiz sistem dosyaları ile açılmasını sağlamak, bu yazılımla mümkün!

  • Cem Şancı
ToolWiz Time Freeze ile PC'niz temiz açılsın!

ToolWiz Time Freeze isimli kullanışlı bir program, kullanıcıların PC'yi her defasında temiz sistem dosyaları ile açmasını sağlıyor ve virüslerin sistemde barınmasını engelliyor.

Uygulamanın yaptığı iş, bilgisayarın açılışında, yedeklemiş olduğu kritik temiz sistem dosyalarını yedeklendiği yerden geri yüklemek. Böylece, sistem dosyalarındaki bozulmalar, kendini sisteme yüklemeyi başarmış rahatsız edici casus ve reklam yazılımları, virüsler her açılışta silinmiş oluyor.

Ayrıca programın şifre ile açılması, kötü niyetli kişilerin sisteme sızarak güven altına aldığınız sistem dosyalarını, zararlı yazılım içeren kopyalarla değiştirmesini de engelliyor.

Uygulamayı bu linkten, ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Yani bir nevi DeepFreeze gibi diyorsunuz...

Deepfreeze klonu kısaca.

Deep Freeze babadır ama eskiden sistem kapatılmadığı sürece yani yeniden de sistem başlatılsa kaldığın yerden devam edilebiliyordun taki sistem kapatılmasın. Ama şimdi sistemi kapatsanda yada yeniden de başlatsan aktif olunan ayarlar ile her defasında sistem açılıyor. Bu program ise her iki durumda verilerin kaydedilip kaydedilmeyeceği seçeneğini kullanıcıya bırakıyor. Üstelik bu program bedava ama alışkanlık olsa gerek ben hâlâ Deep Freeze'den vaz geçemiyorum. Tabi Deep Freeze'in Mac desteğinin olmasıda bunda etkili.

Yeni bisey mi yollardir var buna benzer yazilimlar

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play