Top modeller İstanbul'da

Bar Rafaeli, Fashionable Istanbul by Avea'da, defileler TTNET Video'da. Hepsi bilişim sponsorluğunda

İstanbul modaya doyacak
Top model Bar Rafaeli de etkinlik kapsamında İstanbul'da

TTNET, 23-25 Ekim tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirilecek Fashionable İstanbul by Avea'nın tüm detaylarını TTNET Video üzerinden yayınlayacak.

Türk markalarını, moda devleri arasına taşımak amacıyla düzenlenen ve ilginin yüksek olacağı öngörülen Fashionable Istanbul by Avea üç gün boyunca dünyaca ünlü tasarımcıların defilelerine ev sahipliği yapacak. İstanbul da New York, Milano ve Paris gibi modanın merkezlerinden birisi olacak.

Roberto Cavalli, Gianfranco Ferré, Salvatore Ferragamo, Vivienne Westwood ve Missoni defileleri, www.ttnetvideo.com.tr adresinden erişilebilen TTNET Video üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

Etkinlikler Dolmabahçe Sarayı'nın girişinde kurulacak olan 800 kişi kapasiteli çadırda gerçekleştirilecek. Roberto Cavalli defilesi ile başlayacak olan etkinlikte Türk tasarımcılar da yer alacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

telekom sadece bize hızlı,ucuz,kesintisiz internet sağlasa bizim için ne kadar güzel olacak bir sürü gereksiz uygulama ve sponsorluklar
yazık verdiğim şu paralar 2 adsl aboneliğim war kampanyalı aldım ve bunun birisini 3g ye geçtiğimden aralık ayında kapatıcam yazık kullanmadan verdiğim her ay 18-19tl telefon hattı ve 50tl adsl ücretine

Yuh artık Telekomun gereksiz şeylere para harcadığını bilinen birşey ama bu kadarıda fazla !!!.Ben her ay ttnet video sitesinde top modellerin videosunu göstersin diye mi para veriyorum !!! Bu haberi okuduktan sonra ttnet e ve ttnet alt yapısını kullanan tüm İSS ın dışında başka bir ISS bulmak gerektiğini anladım,benim gibi bir çok gibide anlamıştır.Diğer yaptıkları yenilik vb. farklı kullanıcı kesimine hitap ediyor diye fazla birşey demiyorduk fakat bana göre bu kullanıcıya hakaret.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play