Toshiba'dan ince ve hafif bir notebook serisi

Toshiba'nın tam performanslı CPU'ya sahip ince notebook serisi, teknik özellikleriyle dikkat çekiyor

Toshiba'dan ince ve hafif bir notebook serisi!

Toshiba Bilgisayar Sistemleri, tüketicilere yönelik olarak geliştirilen ince, hafif ve ileri teknik özelliklere sahip yeni Satellite R800 notebook serisini tanıttı. Seri, 33.8cm (13.3") Satellite R830, 35.6cm (14.0'') Satellite R840 ve 39.6cm (15.6'') Satellite R850 modellerini kapsıyor. İleri ısı yönetimi sistemi sayesinde Toshiba, Intel'in en yeni tam-performanslı CPU'larını cihazların ince kasasına entegre etmeyi başardı.

Toshiba'nın yeni R800 serisinin özelliklerinin tanıtımını ve soğutma sisteminin nasıl çalıştığını videomuzda seyredebilirsiniz.

Satellite R800 serisi modellerin Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da 2011 yılının ikinci çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor.

R800 kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veriyor

En çok talep gören arayüzleri barındıran Satellite R800 serisi notebook'lar dünyaya kolayca bağlanabiliyorlar.
Yüksek hızlı USB 3.0 girişi 5GB'a kadar veri hızı sağlıyor. Bu özellik sayesinde videolar, yüksek kaliteli fotoğraflar veya büyük müzik arşivleri gibi dosyalar USB 3.0 uyumlu bir depolama cihazına (örneğin Toshiba STOR.E ART 4) birkaç dakika içinde aktarılabiliyor.

Hızlı kablosuz arayüzlerin (WLAN 802.11n, Bluetooth 3.0 + HS) yanı sıra bir adet HDMI girişi ile Satellite R800 notebook'lar modern dijital yaşam tarzının ihtiyaçlarını karşılıyorlar.

İnce tasarımlarına rağmen Satellite R800 modelleri standart olarak optik disk sürücü ile beraber sunuluyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

toshibayı her zaman takdir etmişimdir. hiç bir zaman masaüstü pc üretmeyen firma dünyada laptopta bence bir numara

toshy nin norml modelleri bile turkiye de el yakarken bu modellerin fiyati ikinci el bir araba fiyatina satilacagini tahmin ediyorum ki resmen somuruluyoruz burada

sordum 1000 dolar civarındaymış bu ürün bu fiyata çok başarılı bence
emektar toshibama ihanet etmenin vaktidir

r850 1200 dolarmış bence bu özellikler için mukemmel fiyat olmuş fan konusunda ki cozum harbi anlatıldığı gibi ise ben varım

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir