Toshiba'dan süper ince tablet!

Toshiba, sadece 7.7mm kalınlığındaki süper ince tabletini gün yüzüne çıkardı! İşte tüm özellikleri

Toshiba Europe, bugün heyecan verici bir ürününü tanıttı: ultra-ince 25,7cm (10.1'') AT200 tablet. Sadece 7,7mm kalınlığında olmasına rağmen, Toshiba AT200 pek çok temel bağlantı seçeneklerini ve arayüzleri içeriyor. İçerik tüketimindeki rahatlık için şaşırtıcı derecede geniş ekrana ek olarak, tablet kullananların ihtiyaçlarını karşılayan web tarayıcısına da yer veriyor. Toshiba AT200, 2011 yılının dördüncü çeyreğinde tüm Avrupa'da satışa çıkacak.

Ultra-ince, ultra-güçlü

Toshiba Ürün Pazarlama Genel Müdürü Marco Perino, "Android 3.2 ve Honeycomb özellikler ile yeni ultra-ince 25,7cm (10.1") tablet, Toshiba AT200, ustaca tasarlanmış Toshiba ürünlerinin en önemlilerinden biridir" dedi. "Sadece 7,7mm kalınlığıyla, son derece şık Toshiba AT200, kolaylıkla taşınabilir olduğu kadar akıllı ve güçlü.", diye devam etti.

İhtiyaç duyulan tüm bağlantılara sahip

Ultra ince tablette, diğer cihazlarla bağlantı kurabilmesini sağlayan tüm gerekli arayüz ve portlar yer almakta: mikro-USB, mikro-SD, Wi-Fi ve Bluetooth bunlardan bazıları. Micro-HDMI portu, HD içeriğin büyük ekran bir televizyona aktarılmasını sağlıyor. Ön ve arkadaki HD kameralar, gerçek dünya ile sayısal verilerin, çoğu zaman kamera ile çekilen bir görüntünün üzerinde birleştirilmesi arttırılmış gerçeklik uygulamaları ve video konferanslar için ideal.

Nerede olursanız olun yüksek kalitede medya tüketimi

Toshiba AT200, kullanıcıların evde, dışarda ve hareket halinde iken video seyredebilmelerini sağlıyor. Parlak 25,7cm (10.1") HD ekranıyla görüntüleri net ve ayrıntıları eksiksiz olarak gösteriyor. Ultra ince olmasına rağmen, yüksek kapasiteli pili sayesinde sekiz saate kadar video tüketim imkanı sağlıyor. Güçlü stereo hoparlörler, ince kasalı AT200'ün video yeteneklerini bütünlüyor ve etkili bir sinematik deneyim sağlıyor.

Sonsuz kullanım seçenekleri

Toshiba'nın yeni tableti, Adobe Flash Player desteği, Android Market'ten 250.000'ı aşkın uygulama ve Toshiba Places'ın sonsuz olanakları ile zengin bir internet deneyimi sağlıyor

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

AURI TA10'a ne oldu?

geç bile kaldı

AURI TA10'a ne oldu?

akıllı derken? cihaz ne yapacağına kendi mi karar veriyor, yani örneğin ben evden ayrıldığımda yanıma almayı unutmuşsam kendi kendine kapanıyor mu?

epıl avukatları bakalım bunu ne zamand ava edecekler.

Sen de yorum yaz