Toshiba iki ekranlı elektronik kitap tanıttı

Toshiba, Hannover’deki CeBIT fuarındaki standının “Innovation Corner” isimli bölümünde araştırma laboratuarlarındaki en yeni ürünleri tanıttı.

Dijital cep kitabı

Toshiba’nın SD-Book’unu normal bir kitap gibi katlayabilir ve yanınızda taşıyabilirsiniz. Cihaz, iki tane tüksek çözünürlüklü 7.7 Inch büyüklüğündeki, normal bir kitap gibi iki sayfa olarak açabilen iki tane LCD’den meydana geliyor.

SD için Video Player

Toshiba iki ekranlı elektronik kitap tanıttı

Mobil görüntüleyici sahip olduğu 3.5 Inch büyüklüğündeki LCD ekranında QVGA (saniyede 12 kare) kalitesinde toplam 80 saat uzunluğunda video görüntüleyebiliyor. Saniyede 30 kare için de 30 saatlik bir süre söz konusu. Resim ve video kaydı için de opsiyonel olarak 1 medapiksellik bir kamera mevcut.

OLED Display

Toshiba iki ekranlı elektronik kitap tanıttı

SD kart görüntüleyicisi 3.5 Inch büyüklüğündeki organik LE Display Flash kartlarındaki resimlerin ve videoların görüntülenmesi için kullanılıyor.Panel, parlak ve yüksek kontrastlı resimleri klasik LC Display’ler gibi görüntüleyebiliyor ve ayrıca ekstra bakış açıları da sunuyor. Toshiba, reaksiyon hızının videoların görüntülenmesi için yeterli olduğunu açıkladı.

Etiketler:

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play