Toshiba Satellite W30t ve W30Dt ortaya çıktı

Toshiba'nın yeni ikisi bir arada modelleri ortaya çıktı! İşte Satellite W30t ve W30Dt...

Toshiba Satellite W30t ve W30Dt ortaya çıktı

Toshiba Satellite W30T ile W30DT hem bir tabletin taşınabilirliğine, hem de bir dizüstü bilgisayarın verimlilik özelliklerine -ve bu ikisi arasında hızla geçiş yapma esnekliğine- sahip olmak isteyen kullanıcılar için son derece gelişmiş şık bir tasarıma sahip. Farklı amaçlara ve kullanım yerlerine yönelik tek bir cihaza sahip olmanın rahatlığını arayanlar için, Satellite W30t ile W30Dt; dokunmatik ekran, arka aydınlatmalı klavye ve laptop modunda geniş depolama kapasitesi gibi avantajlarla birlikte tam performans sunuyor. Ekran çıkarıldığında, 33,8cm (13,3") boyutunda çoklu dokunmatik bir tablete dönüşerek kullanıcılara geniş görüntüleme alanı sunuyor. 500 GB HDD ile ortalama bir tabletten daha fazla dahili alan sunan tablet, kullanıcıların en sevdikleri içerikleri saklayabilmeleri için ekstra depolama alanı sağlıyor.

Tek bir dayanıklı cihazın sahip olduğu gibi kompakt bir biçimi olan bu 2'si bir arada bilgisayar Toshiba'nın izlerini taşıyor; diğer Toshiba PC ürünlerinde de bulunan ayırt edici ve yüksek kaliteli tasarımı yansıtıyor. Toshiba'nın tasarım ve mühendisliği sayesinde her yerde sağlam bir yapı ve güvenilir performans sergiliyor.

Satellite W30t ile W30Dt, tek bir cihaz olarak kullanıldıklarında daha uzun pil ömrü sunmak için hem klavyede hem de tablette birer pil ile donatılmıştır. Standart bir dizüstü bilgisayarın işlevselliğini ikiye katlayan cihazlar, çok yönlü bir bilgisayar deneyimi için Windows 8.1'in tüm gelişmiş özelliklerinin kullanılabilmesini sağlayan iyi ürünlerdir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

toshiba girmesin bu işlere. asus fazlasıyla en iyisini üretiyor

asus derken şaka sanırım

Asus derken şaka sanırım diye arkadaş. Toshiba'nın kullandığı malzemelerin markalarına bak ilk önce. Asus'un kalitesiyle Toshiba'yı karşılaştırman elmayla armut kıyaslaması gibi

Toshiba gitsin kumda oynasın, ASUS almayanı döverler...

Almayı düşündüğüm 2si 1 arada dizüstü bilgisayar

En iyi bilgisayarlardan biri Toshiba qosmio

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir