TP-Link IP kamera ile her şey kontrol altında

TP-Link'in yeni uzaktan izleme kamerası, ev, ofis, mağaza ve fazlasını işte böyle izleyebiliyor...

TP-Link IP kamera ile her şey kontrol altında!

TP-LINK; gündüz ve gece kesintisiz ve net gözlem imkanı sunan TL-SC4171G Kablosuz Ağ Kamerasını geliştirdi. Kablosuz ağınıza kolaylıkla bağlanabilen kamera, şık kompakt yapısı, yüzeylere kolayca monte edilebilme özellikleri ile kurulum kolaylığı ve kullanım esnekliği sağlıyor. Kameranın kolay yönetim ve görüntü kaydı özelliklerini güçlendirmek amacıyla 16 kameraya kadar destek veren çok kanallı bir "Yönetim Yazılımı" da ücretsiz olarak sağlanıyor.

Hareketli: İçindeki motoru ile, 354 derece yatay, 125 derece dikey hareket kabiliyetine sahip kamerada iki şekilde hareketli gözlem imkanı bulunuyor.

Bir: Önceden tanımlanan noktalara kameranın devriye hareketi ile otomatik gözlem.

İki: Yönetim yazılımı ile kullanıcı kontrolündeki kamera motorunun uzaktan anlık olarak döndürülmesi sayesinde istenilen noktadan görüntü alınabilen kullanıcı kontrollü gözlem.

Gece/Gündüz Gözlem: Kamerada endüstriyel düzeyde Çıkarılabilir Mekanik IR-Cut Filtre (ICR) bulunuyor. Bu filtre ve CMOS sensör ile karanlık ortamlarda bile net görüntü alınıyor. Cihazda ağ bağlantısı için kablosuz ağ desteği(Wifi), ethernet girişi ve ses aygıtları için Line In ve Line Out bağlantı noktaları bulunuyor. Kameranın sağladığı görüntüyü sadece aynı ağdaki veya uzaktaki herhangi bir bilgisayar üzerinden değil, 3G bağlantısına sahip cep telefonu ve diğer mobil cihazlardan da takip edebilmek mümkün.

Sürekli Tetikte: Akıllı gözetim sunan ve otomatik olarak videoları kaydeden TL-SC4171G, Motion Detection özelliği ile sistem dışı bir hareketlilik algıladığında kullanıcıyı e-posta yoluyla uyarıyor. Ayrıca, harici sensör bağlantısını ve alarmları destekliyor. Yakın ve ayrıntılı görüntüler için 10x dijital zooma sahip kamera, iki yönlü ses iletişimi sayesinde görüntünün dışında seslerin de iletilmesine imkan tanıyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
TP-Link IP kamera ile her şey kontrol altında!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir