TP-Link ve Bitdefender ile Güvenli İnternet

TP-Link'in güçlü özelliklere sahip iki model VDSL/ADSL modemi, Bitdefender Antivirüs yazılımı ile birlikte satışa sunuluyor.

TP-Link ve Bitdefender ile güvenli internet

Dünya kablosuz ağ pazarının lideri TP-Link, dünyanın önde gelen antivirüs yazılımı üreticilerinden Bitdefender ile iş birliği yaparak, Türkiye'de satışta olan iki modelinde kampanya başlattı. Her ikisi de güçlü birer VDSL/ADSL modem olan Archer VR400 ve Archer VR600 modellerini alanlar, 195 TL değerinde olan Bitdefender Total Security 2018 yazılımının 5 kullanıcı/1 yıllık aboneliğine ücretsiz sahip oluyorlar.

Her iki modem/router, bir evin ya da küçük ofisin WiFi ihtiyacını giderebilecek kapasite ve yeteneklere sahip. Çift kanal desteğine sahip olan ürünler, çok sayıda cihazın WiFi'a bağlandığı ev ve ofislerde tıkanmaları engelleyip her cihaza güçlü bağlantı sunabiliyor. Archer VR600 modeli toplamda 1600Mbps (1.6Gbps), Archer VR400 modeli ise 1200Mbps (1.2Gbps) kablosuz hızlara sahip.

Her iki ürün de güçlü WiFi bağlantısının yanı sıra gelişmiş antenleri ve Hüzmeleme (beamforming) teknolojisi sayesinde geniş WiFi kapsama alanı sunuyor. Ürünlerin kurulumu ve kullanımı da son derece basit. TP-Link'in Android ve iOS destekli Tether uygulaması sayesinde hem kurulum hem cihaz ayarları akıllı telefonlardan basitçe yapılabiliyor.

Kampanya süresince TP-Link Archer VR400 ve Archer VR600 alanlar ücretsiz olarak Bitdefender Total Security 2018 yazılımının 5 kullanıcılı bir yıllık lisansına da sahip olacaklar. Böylece modemlerin gelişmiş güvenlik özelliklerinin yanı sıra ağa bağlı cihazların da (akıllı telefonlar da dahil) güvenliği sağlanmış olacak.

Bitdefender Antivirüs yazılımı ile sunulan modem/router'ların tavsiye edilen satış fiyatları ise şöyle:

Archer VR400:  419 TL (KDV dahil)

Archer VR600: 539 TL (KDV dahil)

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

böyle bir kampanya yok... hiç kimsenin haberide yok. tplinkte yok diyor..

Bitdefender varsa tercih sebebi olur! Keşke bunu tüm diğer Modem modelleri içinde verselermiş..

Sen de yorum yaz