Yeni Asus Transformer Pad TF701 testte!

Tegra 4 işlemci ve süper keskin bir ekrana sahip yeni Transformer Pad, performansta ne kadar iyi?

Diğer özellikler ve alternatif

Diğer özellikler ve alternatif

Depolamaya gelince, hali hazırda bulunan 32 GB dahili bellek, aynı zamanda microSD kart ile arttırılabiliyor. Tableti monitör gibi kullanmaya yarayan bir platform var; tam boyutlu bir klavye ve ekstra pil de onunla beraber geliyor.

Arka kamerası 5 megapiksel, LED flaşlı ve otomatik fokuslama özelliklerine sahip. Çektiğimiz resimlerin kalitesinde hiçbir sorun yoktu. İyi bir dijital kameranın yerine geçemeyecek olsa da, bir cep telefonu kamerası sınıfında düşünüldüğünde oldukça tatmin edici. Gün ışığında çekilen fotoğraflarda renkler iyi ve genel olarak resimler keskin. Düşük ışıkta ise karlanma hemen kendini belli ediyor.

Asus Transformer Pad TF701, test merkezimizde Android işletim sistemine ve Tegra 4'e sahip tek cihaz. Microsoft Surface 2 de Tegra 4'e sahip, ama onun işletim sistemi Windows RT. Eğer pili uzun süre dayanan hızlı bir tablet arıyorsanız ve cihazın" ikisi bir arada" özelliğini sunması sizin için önemli değilse, Asus Memo Pad FHD 10 (ME302C-1B012A)'a yakından bakmanızı tavsiye ederiz. Bu tablet de neredeyse aynı özelliklere sahip, ama çözünürlüğü "sadece" Full-HD. Fiyatı da yeni Transformer Pad TF701'in 1.400 TL civarındaki fiyatından çok daha ucuz...

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

vasat ve biçimsiz.....

Hava civa bende tegra varda ne oluyor hic maksat tegramiz var .

Vasat ve biçimsiz mi? kıskanç IPAD ci kokusu var havada

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir