True Image 2010 hazır! İndirin, deneyin...

Popüler yedekleme aracı Acronis True Image, 2010 sürümüyle karşınızda: İndirin, deneyin...

True Image 2010 hazır! İndirin, deneyin...
Nonstop Backup ile sisteminizin her dakikasının resmini çekebilirsiniz.

True Image 2010 size sürekli veri yedeklemesi, Windows 7 uyumluluğu ve seçime bağlı bir çevrimiçi yedekleme imkanı da sunuyor. "Acronis Nonstop Backup" seçeneği her beş dakikada bir tekil dosyalar veya tüm sistem için anlık yedekler oluşturuyor.

Bu sayede istenilen her ana geri dönüş yapılabiliyor. "Acronis Online Backup" ise seçime bağlı olarak sunulan çevrimiçi bir veri yedekleme hizmeti oluyor. Üretici ayda yaklaşık 5 Euro karşılığında verileri saklayabileceğiniz 25 GB'lık çevrimiçi depolama alanı sunuyor.

Ek olarak yeni görev planlayıcısı daha gelişmiş planlama seçenekleri sunacak ve takvim tabanlı bir kullanımı mümkün kılacak. Bunun dışında eski sürümlerde bulunan disk klonlama ve veri yedekleme seçenekleri aynen süregelmeye devam ediyor.

Download: Acronis True Image 2010 (Demo)

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Beta tester olarak listelerindeydim. Bir cok hata ile karsilasmistim, umarim bu sürüm ile sorunsuz calisabilirim.
+
Test icin yolladiklari seriali simdi acronis in full sürümü icinde kullanabiliyorum :) Online backup key 2 aylikti ona bir sey diyemem.

negerek var win7 kendi yedekleme aracı var süper çalışıyor.
Üretici ayda yaklaşık 5 Euro karşılığında verileri saklayabileceğiniz 25 GB'lık çevrimiçi depolama alanı iyiymiş de bizim internetle yuklemesi bi dert indirmesi bi dert. ayrıca ms mail de 25 gb saklama alanısunuyor ücretsiz yetmezse bir mail daha lırsın 50gb olur.

acronis true image inanılmaz hızlı ve güvenli bir yedekleme aracı.

bu sürümde usb bellekler ile backup yapabilirmiyiz? var mı indirip deneyen benim adsl kotalı....

arkadaşlar ben nonstop u çalıştıramyıorum yardım edebilirmisiniz ne yaptıysam olmdı resimli anlatım yapabilen varmı lütfen nasıl çalıştıracağımı ne olur birisi bana e-mail atsın sedat.x@hotmail.com

Derginizin Kasım Ayı sayısını aldım.Dergiekinde verilen DVD de çok mükemmel programlar mevcut, bu nedenle çok teşekkür ederim.Ancak DVD'yi bilgisayarıma takınca Norton 360 Truva Atı yakaladı ve temizleyemedi.Bu durumu bildirmek isterim. ahmetakyayla@hotmail.com

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir