Trump, Apple boykotuna fazla dayanamadı!

Herkesi iPhone'u boykot etmeye çağıran ABD başkan adayı Trump, iPhone'dan mesaj atarken yakalandı!

  • Cenk Atlı
Donald Trump, Apple boykotuna fazla dayanamadı!
Bu tweet Android'den...

ABD'deki başkanlık seçimlerinin söylemleri ve seçim kampanyasıyla gündemden düşmeyen Cumhuriyetçi adayı Donald Trump, bir süredir boykot ettiği Apple ürünlerine geri dönmüş gibi görünüyor.

FBI'ın özel bir hack talebini yerine getirmediği için ABD hükumetiyle karşı karşıya gelen Apple, normalde bir iPhone kullanıcısı olan Trump'ın tepkisiyle karşılaşmıştı. Bu boykot kararının ardından bir Samsung telefonu kullanmaya başlayan Trump'ın yeni cihazında mesaj yazarken zorlandığı bazı hatalı tweet'lerine de yansımıştı.

Android işletim sistemine aradan geçen zamana dair halen alışamadığı tahmin edilen Trump'ın yine iPhone'a dönüş yaptığı ortaya çıktı. Son günlerde paylaştığı tweet'lerdeki "iPhone üzerinden gönderildi" ifadesi dikkat çeken Trump'ın bu esnada bazen yine Android cihazdan tweet'ler de paylaştığı fark edildi.

Bu da Trump'ın belki de hem iPhone hem de Android cihazları artık rahatlıkla kullanabildiğini göstermek istediğine dair yorumlar yapılmasına neden oldu.

Bu tweet ise iPhone'dan...

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Bu adam Amerika seçimlerinin Cem Uzan`ıdır (Obama`ya da çok yardımı dokundu), başım belaya girmesin diye daha fazla yazmıyorum.

iphone ile 25 Şubat'ta atılmış, Android ile 8 Mart'ta atılmış, Android daha yeni...

Samsung pişmanlıktır.

@15 Mart 2016 16:21 Yav, he, he...

Hocanın dediğini yap, yaptığını yapma.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost