TTNET 2. online alışveriş festivali başladı

Geçen yıl ilki gerçekleşen TTNET Alışveriş Festivali'nin bu yıl ikincisi gerçekleşiyor.

TTNET 2. online alışveriş festivali başladı

TTNET, sektöründe lider markalarla yaptığı iş birlikleriyle, 2. TTNET Online Alışveriş Festivali'ni başlatıyor. TTNET'liler, www.ttnetfestivali.com adresinde; modadan teknolojiye, yeme-içmeden eğlenceye, aksesuardan dekorasyona kadar 25 ünlü markadan avantajlı alışveriş yapabilecek. Bazı markalarda yüzde 30'a ve bazılarında 50 TL'ye varan indirimler, 75 TL'ye kadar hediye çekleri ve ücretsiz kargo avantajları, TTNET'in alışveriş festivaline damga vuracak.

TTNET'liler; Divarese, Mizu, Fabrika, Mudo, DeFacto, Kiğılı, D&R, Taç, Toyzz shop, lidyana.com, Morhipo, Lezzetli Hediye, Oxxo, Koçtaş, Tekzen, Amerikadan İste, Anne Lütfen, Pizzabulls, Sportsoul, ofix.com, Unnado, Vivense, Locopoco, Evidea ve Modanisa gibi ünlü markalardan avantajlı alışveriş imkanı bulacak. 

25 Ocak 2015 tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında www.ttnetfestivali.com adresine girerek anlaşmalı markaların linklerine tıklayanlar, karşılarına çıkacak indirim kuponu kodunu kullanarak alışverişlerini kolayca yapabilecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

sitesine baktım amaz zaten ayda 90 tl fatura gelen ttnet sayesinde birde ordan 150 tl lik alışverşten 15 tl indirim almak akıl karı değil bence

sömürgeci ttnet neyseki kurtuldum

TTNET üzerine para verse bedava genede alınmaz.

Sen de yorum yaz