TTNet'e iki uluslararası ödül birden!

Servis sağlayıcısı TTNet, bu servis ve uygulamaları sayesinde iki uluslararası ödülü kaptı!

TTNet'e iki uluslararası ödül birden!

TTNET, Global Telecoms Business'ın düzenlediği '2014 İnovasyon Ödülleri'nde 'Müşteriye Hizmet Eden Yenilikler' kategorisinde iki ödül birden kazandı. TTNET; IPTV Platformu üzerinden alışveriş dönemini başlattığı 'Tivibu Çarşı' uygulaması ve müşteri merkezli uygulamaları hayata geçirdiği Hizmette Mükemmellik Programı (Service Excellence Programme) ile aynı kategoride iki ödüle layık görüldü.

Telekom sektöründeki firmaların yenilikçi projelerinin ödüllendirildiği, sektördeki en prestijli etkinliklerden biri olan ve bu yıl sekizincisi gerçekleştirilen '2014 İnovasyon Ödülleri'nde; "Sabit Şebeke Altyapısı, Kablosuz Ağ Altyapısı, Toptan Hizmet, Kurumsal Hizmet ve Müşteriye Hizmet Eden Yenilikler" kategorilerinde telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren uluslararası birçok önemli firma yenilikçi uygulamaları ile ödül aldı.

Dünya çapındaki telekom firmalarının üst düzey yöneticilerine yönelik hazırlanan, gerçekleştirdiği etkinlikleri ve prestijli ödülleri ile de sektörde önemli bir yer tutan Global Telecoms Business'ın düzenlediği '2014 İnovasyon Ödülleri' töreninde; AT&T, Cisco, Telefónica UK, Alcatel-Lucent, China Mobile, Huawei Technologies gibi uluslararası çok sayıda firmanın geliştirdiği yenilikçi proje ödüllendirildi.

TTNET, yenilikçi projelerin toplam 5 ana kategoride değerlendirildiği ödül töreninde, "Müşteriye Hizmet Eden Yenilikler" alanında iki ödül birden aldı.

TTNET; MasterCard işbirliği ile dünyada bir ilki gerçekleştirerek IPTV Platformu üzerinden alışveriş dönemini başlattığı Tivibu Çarşı uygulamasıyla ödül kazandı.

TTNET aynı kategoride Etiya işbirliği ile gerçekleştirdiği ve müşteri merkezli uygulamaları (CRM)  SEP (Service Excellence Programme - Hizmette Mükemmellik Programı) ile de ikinci ödülünü kazandı. 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

çok sesli güldüm müsteri merkezli uygulamaları varmıs ttnetin vay be müsteriyi düşünüyorlarmış ??? 9yıldır ttnetteyim hiç bir faydasını görmedim.

o ödülü verenler fiber bölgesindeki 100 tl den fazla akksiz faturalıların istatistğine göre mi vermiş?

Ne kadar önemli hizmet vay be.

Ödülü verenler gelsinler de benim evdeki internet hızına bi baksınlar 2014 senesindeyiz 1 mb internet hızım var lafta 8 mb'e kadar diye pazarlama yapılıyor

@26 May 2014 14:23 o kadar da değil atma...

Alması gereken ödül dünyanın en yavaş ve en kazık internetini sağlayan servis sağlayıcı ödülü.

bu olan biten absürd şeylere sadece gülmekten başka bir şey yapasım gelmiyor açıkçası :)

Ben o ödülü verenin aklinau yanayım.

ayranı fazla kaçırıp yanlış oy verdiler heralde... normalde dayak yemeleri gerekirdi...

turkiyede en çok sikayet alan yerine ödül e kimin ttnet tabiki verilir.ama isin garibi bi sikayetleri devlet görmüyormu.....

1 mb interneti 8 mb diye satıp, berbat alt yapısıyla müşterilerini sürekli madur eden ttnet ödül almış vay beee....

1Mbit internetimle IP TV'yi nasıl kullanacağım sayın TTNET?

Tabi ya yenilik dediğin zaman akla ilk Ttnet gelir. Misal sınırsız tarifeye hız sınırı koymak gibi. Hani sınırsız dı bu ama iki kat fiyata tam sınırsız var ona geçebilirsiniz. Sınırsızın sınırsızını satıyor adamlar kapitalizmin dibine dibine vurmuşlar.

internet firmaları arasında en çok bizi sömüren firma ödülünü türk halkı olarak ttnete veriyoruz gün gelecek kimse ttnet kullanmayacak aklı olan ttnet kullanmaz zaten

Sayfayi acabilseydim haberi okucaktim ne odulu aldi cok merak edi..

adil internet kullanımı ile yaptığı adaletsizliği unutmayacağız. ayrıca antep merkez hiçbir zaman 8mbit olmadı hep 7.2 çıkıyor 50gb dolduktan sonra 2.8mbit.. İlginize bilginize..

Adil (!) Kullanım Kotası sağlayan ve 8mbit diye 2mbit süper (!) hızlı internet sağlayan TTNET'in ödül alması zaten gerekiyordu.

Sen de yorum yaz