TTNet Netdisk kapasitesini katladı!

TTNet, Netdisk paketlerinin kapasitesini 1 GB'den ücretsiz olarak bu kapasiteye yükseltti!

TTNet Netdisk kapasitesini katladı!

İletişim ve eğlence şirketi TTNET, müşterilerinin artan veri depolama ihtiyaçlarını karşılamak için, bulut hizmeti NETDİSK paketlerinin kapasitesini artırdı. TTNET, müşterilerine ücretsiz sunduğu 1 GB'lik kapasiteyi 20 GB'ye, aylık 4.99 TL ücretle sunduğu 50 GB kapasiteyi ise 100 GB'ye yükseltti.

NETDİSK dosyaları saklıyor, koruyor ve internet bağlantısı bulunan her yerden bu dosyalara erişim sağlıyor. Araştırmalar, yaklaşık bir yıl içinde bilgisayarların ve sabit disklerin yüzde 13'ünün arızalandığını, kişisel dosyaların yüzde 50'sinin kaybolduğunu ya da yanlışlıkla silindiğini gösteriyor. NETDİSK, dosyaları kaybetme korkusunu ortadan kaldırıyor,  sınırsız ve süresiz olarak yedekliyor. NETDİSK ile en değerli anılara, en önemli bilgilere, en kritik dosyalara online yedekleme ile istenilen yerden anında ulaşmak mümkün oluyor.

NETDİSK, çok hızlı bir şekilde kuruluyor ve otomatik olarak çalışmaya başlıyor. Yedeklenen dosyaların üzerinde yapılan değişiklikleri de takip ederek, ihtiyaç halinde eski haline ulaşmayı mümkün hale getiriyor. Albüm özelliğiyle resimler hızlı bir şekilde izlenebiliyor. Ara yüzü sadeleşen NETDİSK ile dosyalar daha kolay ve basit adımlarla hızlı bir şekilde yedekleniyor.

 

Veri güvenliği nasıl sağlanıyor?

Veri güvenliği nasıl sağlanıyor?

NETDİSK'e yüklenen veriler, üç farklı coğrafi bölgedeki üç farklı veri merkezinde tutuluyor. Böylelikle herhangi bir bölgede doğal afet meydana gelse dahi dosyalara erişilebiliyor.

NETDİSK'te dokümanlar en yüksek uluslararası standartlarla göre şifreli şekilde saklanıyor. NETDİSK üzerindeki tüm iletişim, bankaların da kullandığı bir teknolojiyle; şifrelenmiş SSL (Secure Sockets Layer) kanalından gerçekleşiyor.

Kimler kullanabilir?

Öğrenciler, tezlerini, ödevlerini NETDİSK'e yükleyerek okulda, evde, arkadaşında ya da kafede aynı doküman üzerinden çalışmaya devam edebilirler. Ayrıca işle ilgili dokümanlar, fotoğraflar, film ve müzik dosyaları da güvenli bir biçimde saklanabilir. Çekilen videolar arkadaşlarla paylaşılabilir.

NETDİSK'le ilgili detaylı bilgi, www.ttnetbulutu.com adresinden alınabiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

şimdi bişi derdimde neyse.....

nasıl güvenicez ttnet e ?

kaç kişi kullanıyor acaba türkiye genelinde 3 yada 5 kişidir..google drive ve skydrive varken kim paralı ttnet hizmetine yönelsinki...Upload hızları yerlerde sürünüyor bu hizmete genele kadar önce uploadları yükseltsin internete resim bile yükleyemiyoz..

bide hızları artırsa ne iyi olacak

20 GB mı? Ben 5 GB tahmin ediyordum. Görünce şaşırdım. Çok iyi. 20 GB da az bir alan değil.

güzel olmuş, zaten olması gereken de bu, birçok site 5,10 GB ücretsiz disk alanı veriyor zaten, sen ayda 50 tl ttnet e vereceksin sonra bulut alanı için de para vereceksin, çok saçma.

yükledik diyelim yarın çıkıp dosyalarınıza ulaşabilmeniz için şu ücreti ödemeniz lazım derse ne yapcaz. ttnete güvenilmez.

TTNET hiç düşün mü verdiğim upload hızıyla 20 GB veriyi ne kadar sürede yüklerler diye?

hiç gerek yok gider 100-200 liraya en kral hdd alırım bir ttnet kullancısı olarak fiyatlarda indirim istiyorum başka birşeye ihtiyacımız yok

@11 Eki 2012 16:50 Sanal depolama çözümleri her zaman için daha güvenlidir diye düşünmeye başlıyorken. Sizin çıkıp bu şekilde konuşmanız olmadı.

evet gerçekden güzel olmuş. bide upload hızı arttırsala daha iyi olucak.

Ücretsiz olarak 20 Gb mı vaybe etkilendim. Google bile 5 Gb veriyor. Yandex te 10 Gb veriyor. TTNET'e bayağı cömert çıktı.

haha dropbox da 50gb alanım skydrive da 25 gb alanım yandex de 11 gb alanım var ücretsiz nabam senin alanını ttnet yarın oburgun cıkar para istersin sen

Ben de 1 GB lık ücretsiz tarifeyi kullanmayı düşünyordum. Çok iyi olmuş, sevindim AMA upload hızının artırılması lazım. 1 MB ile işkence çekiyorum resmen.

google nin net diski ni nereden bulacam bi adres verebilecek olan varmı ??

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play