TTNet'ten Android'lilere müzik fırsatı!

TTNet, Android için geliştirdiği yeni müzik uygulaması ile bu büyük, bedava hizmeti sunuyor!

TTNet'ten Android'lilere müzik fırsatı!

TTNET Müzik, geliştirdiği yeni mobil müzik uygulaması ile dilediğiniz her yerde müzik keyfi yaşatıyor. TTNET Müzik, iPhone ve iPad uygulamasından sonra şimdi de Android tabanlı telefonlar ve tabletler için bir uygulama geliştirdi.

"TTNET Müzik Android Uygulaması"yla sayesinde kullanıcılar, 3 milyondan fazla yerli ve yabancı şarkıyı ücretsiz olarak dinleme imkânı elde ediyor. Bununla birlikte kullanıcılar, telefonlarından ya da tabletlerinden, TTNET Müzik'in profesyonel müzik listelerine ulaşabiliyor ve favori listelerini oluşturabiliyorlar. Kullanıcılar oluşturdukları listelere dilerlerse TTNET Müzik web sitesinden de rahatlıkla erişebiliyorlar.

TTNET Müzik'in abonelik ücreti gerektirmeyen mobil müzik uygulamasından faydalanmak isteyen kullanıcılar, var olan TTNET kullanıcı adı ve şifreleriyle uygulamayı kullanabiliyorlar. Yeni kullanıcılar ise TTNET Müzik'in "Üye Ol" sekmesinden alacakları ücretsiz şifre ile uygulamadan yararlanarak mobil müzik dinlemenin keyfini yaşıyorlar.

Tüm GSM operatör kullanıcıları tarafından rahatlıkla kullanılabilinen mobil müzik uygulaması ile sınırsız müzik dinleme keyfi yaşanıyor. Android tabanlı mobil cihazlardan müzik dinlemek için sadece 3G, EDGE ya da WiFi gibi mobil internet bağlantısına sahip olmanız yeterli oluyor. Kullanıcıların data kullanımları ise standart internet paketleri üzerinden ücretlendiriliyor.

www.ttnetmuzik.com.tr

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

TTNet güzel uygulama yapmış fakat uygulamaya müzik yüklemesi çok yavaş...Yeni çıkan müzikler baya bir sonra yükleniyor uygulamaya...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

 

 

Turhost