TTNet'ten çevrim içi veri depolama hizmeti!

TTNet, verilerinizi 'bulutta' depolayabileceğiniz yeni hizmeti Netdisk'i tanıttı! İşte detaylar...

TTNet'ten bulutta veri depolama hizmeti!

TTNET'in sunduğu, harici disklerin ve bilgisayarların kaybolması, çalınması, arızalanması, önemli kişisel veya ticari bilgiler içeren dosyaların zararlı yazılımlardan etkilenmesi gibi birçok sorunu ortadan kaldıran NETDİSK, her türlü dosyayı kolayca yedeklemeye ve dosyalara internetten güvenli erişime olanak sağlıyor.

Anlık ve otomatik olarak yedeklenen dosyalara mobil cihaz ve bilgisayarlar gibi her türlü ortamdan ulaşılabiliyor. NETDİSK, birden fazla bilgisayarın ve mobil cihazların da yedeklenmesine olanak tanırken dosya paylaşımına da güvenli bir şekilde sağlamaya imkan veriyor.

İnternetin olduğu her yerden dosyalara erişim imkanı tanıyan NETDİSK, tüm dosyaları anlık ve otomatik olarak yedekliyor. Dosyalar bilgisayardan silinse bile NETDİSK'te kalıyor ve tek tuşla geri yükleme yapılabiliyor. Kullanımı son derece kolay olan ve bilgisayarları yormayan NETDİSK, dosyaları yapılan değişikliklere göre de versiyonluyor. NETDİSK aynı zamanda güvenli olmasıyla da dikkat çekiyor. Dosyalar taşınırken ve saklanırken şifreleniyor.

1 GB, 50 GB ve sınırsız kapasiteli olmak üzere 3 farklı pakette sunulan NETDİSK'e, www.ttnetbulutu.com web sitesinden ulaşılabiliyor. 1 GB kapasiteli NETDİSK ücretsiz olarak sunulurken, sınırsız kapasitedeki NETDİSK ise vergiler dahil aylık 9,99 TL'ye satışa sunuluyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 23 Yorum

Windows Live SkyDrive var buna gerek yok bence! hem de 25 gb ücretsiz kullanılabiliyor. TTNet ne yapsamda milleti kazıklasam derdin de bence..

çok yavaş kimseye tavsiye etmem

Oldukça gereksiz bir hizmet.

ttnetin fizy ve groveshark'a yaptığı gibi skydrive vb. hizmetleri engellemesi yakındır o zaman

Amaç kota doldurtmak gibi duruor

sana nasıl güveneceğim. ttnet? yabancı sermaye elinde bizi oyuncak eden devlet büyüklerimize ne diyelim şimdi. özelleştiriyorsun bari türke ver.kürde ver. laza çerkeze ver. ne diye mısırlıya verirsin? 4 milyar dolara satılan ttnetin sadece kabloları bile bu rakamın üzerinde. aman be..dosyalarımı sana teslim etmem ttnet. zaman eski zaman değil. kandıramazsın bizi..

ttnet bu haberi banner olarak alsana :)

TT... bilmeyenleri kazıklamaya devam ededursun. İnternette bu hizmeti fazlasıyla ve layıkıyla yapan siteler var. Paranızın değerini bilin. Her kuruştan hizmet alın. Hizmetin karşılığını mutlaka isteyin. Sabit aylık soygununa karşı artık cepler var. Vedalaşın kabloluyla. Kablonet gibi hizmetlere yönelin. Bizim mahallede yok demeyin. Kabloneti mahallenize isteyin. Fiberoptik isteyin mahallenize.

Ticari bilgi sahipleri kullanabilir (güvenilir mi_? )
Güzel bir sistem, Caprica dizisinde bu sistemi görmüştüm o zamandan beri aklımdaydı iyi iş.

____Mehmet Can____

Önce hızlıca veri depolayabilecek internet hizmetini ucuza sağlasınlar sonra böyle işlerle uğraşsınlar.

verileri gözetliyordur bunlara güvenilmez

bedava 500gb alan verirse olabilir yoksa olmaz:D skydrive yeter

Tek kelimeyle gereksiz!!! Varsayalım ki bir şirketim var ve bulut teknoloji hizmeti alamak istiyorum. IBM, Microsoft ve Google gibi öncü, güvenilir, güçlü alt yapı ve deneyim bilgisine sahip firmalar dururken gidipte TTNET'i seçmek pek akıllalıca olmaz.

dropbox ı tavsiye ediyorum :)

TTnet tabiri caizse sinekten yağ çıkarıyor. Paraya dönüştürebileceği ne varsa kullanmakla kalmıyor, ya tutarsa diye göle yoğurt mayalıyor. Belli bölgelere bakır kablo üzerinden HD yayın vadeden TTnet, belli yerlere net limitsiz adı altında sattığı tarifede bırakın 8Mbt'i 1Mbt interneti bile çok yüksek hat zayıflamasıyla veriyor, arayıp sorunca ''santrale uzaksınız'' biraz sıkıştırınca ''altyapı sorunları'' gibi cevapların yanında ''bilgisayarınızda virüs olabilir gibi'' çok komik yanıtlarda alabiliyorsunuz. Mümkünlüye yerleşsem mi acaba düşünmekteyim...

yükleyeceğimiz verilerin sızmaması ve eklemeler yapılmaması konusunda garanti verebilecekmi?

Organize işler bunlar.....

800 download hızı var 60 upload hızı var oldu...
Hali hazırdaki upload hızları zaten yerlerdeyken, saatler süren uploaddan sonra download hızı çok düşük bulutdan...50kb ile iniyor.
Tavsiye etmiyorum.

peki depolama yaptımız bilgisayarın yada sunucunun içindeki dosyalara onların yada başkalarının bakmadığından, değiştirmediğinden, bilgi çalmadaığından nasıl emin olabilirim, unutmayalım;yüklediklerimiz sonuçta bir bilgisayarın içindeki, bir klasör içindeki bilgi ve kayıttan başka bişey değildir. Yani admin, yönetici vs... ne kadar güvenilirki, bence en güvenli yol; 2 tane harcici diske yedek alıp 2 harici diskide farklı yerlerde tutmaktır.

1 mbitle dosya mı yedeklenir ttnet!

768 kb 1 mbps upload hızıyla dosya göndermek işkence bu hizmetten önce ttnet upload hızlarını arttırsın ondan sonra.

2 gb dropbox ücretsiz onu kullanın daha iyi

NETDİSK ile sizin için değerli olanı koruyun: dosyalarınızı yedekleyin, saklayın, arkadaşlarınızla paylaşın, kaybetme korkusu yaşamayın. Bu özel davetle 1 GB kapasiteli NETDİSK’e ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

http://apps.ttnetbulutu.com/r/?UmNVYQk4AmMBblc2XGk

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play