TTNet'ten ilk 2 ayı ücretsiz internet!

TTNet'in yeni avantajlı internet kampanyası, TTNet dünyasına adım atmak isteyenleri ilgilendiriyor!

TTNet'ten ilk 2 ayı ücretsiz internet!

TTNET'in yeni ADSL müşterileri için başlattığı yeni kampanya ile internet kullanıcıları avantajlı TTNET dünyasına adım atabilir.

TTNET, 24 ay taahhüt veren yeni müşterilerine, NET6 internet paketini, ilk 2 ay ücretsiz, devamında 10 ay boyunca ayda 19.90 TL'ye sunuyor.

TTNET'in, akıllı alışveriş yapmayı önemseyen ve uygun fiyata internet paketi almak isteyenler için tasarladığı bu yeni kampanya ile müşteriler 6 GB kotalı NET6 paketini ilk iki ay ücretsiz kullanma fırsatına sahip olacak.

13 Nisan'da başlayan ve 31 Mayıs 2012'de sona erecek kampanya hakkında bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyenler; TTNET Satış Noktaları'ndan, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'nden veya www.ttnet.com.tr adresinden başvuru yapabilecek.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

6 Gb kotalı 20 lira, limitsiz 8 mbit 50 küsür lira. Ki limitsiz de değil. Bu kadar pahalı ve bu kadar yetersiz internetin olması kimseyi rahatsız etmiyor olmalı ki çıt çıkaran yok. Şimdiye kadar ne ttnet'i ne de onun altyapısını kullanan smile'ı sevdim. Türkiye gelişmekte olan ülke. Gelişene kadar sömürmeye devam...

modem ücreti + baglantı ücreti var ama
yani 2 ay ücretsiz hikaye

En nefret etttiğimiz firmadan en nefret edilen sürekli tekrarlanan nefret edilesi bir kampanya daha...yaptığı zammı düşürsün kimsenin bedava kampanya yalanıyla 24 aylık taahhüt çukuruna düşürülmeye ihtiyacı yok..Allah bu musibet firmadan bizi kurtarsın inşallah....Bu kadar göstererek soygun yapan bir telekom birde ttnet var..bol reklam kol kazık...şu millete çok yazık...

onun yerine 2 ay ücretsiz yapacağına fiyatlarda indirim yapsa olmaz mı? Yıl 2012 ama haylen kotalı kullanıyoruz. En azından 8gb yapında sorun olmasın.

imkanı olan kablonet kullansın. ucuz ve kaliteli internet

üç kağıtçı ttnet.. Kota aşımı zaten her kullanıcıa oluyor... Milleti kazıklamanın diğer bir yolu..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir