TTNet'ten indirimli ev telefonu hizmeti

TTNet, yeni kampanyasıyla ev telefonu ve internet hizmetini ücretsiz modem avantajıyla sunuyor!

TTNet'ten indirimli ev telefonu hizmeti

TTNET sabit telefon hizmetini, "TTNET Alo Konuştukça Öde" paketi ve ADSL hizmetiyle birlikte indirimli olarak müşterilerine sunuyor. Yeni kampanyayla TTNET müşterileri, "NET6 + TTNET Alo Konuştukça" Öde paketini 48 TL yerine 12 ay boyunca sabit 44.99 TL'ye, "NETLİMİTSİZ +TTNET Alo Konuştukça Öde" paketini ise 78 TL yerine 12 ay boyunca sabit 64.99 TL'ye alabiliyor.

Kampanyadan faydalanmak isteyen TTNET müşterileri, mevcut ev telefonu numarasını değiştirmeden TTNET Alo Konuştukça öde paketine geçebiliyor. Yeni müşterilere modem ücretsiz sunuluyor.

"TTNET Alo Konuştukça Öde" paketi, aranılan yöne ve konuşulan süreye bağlı olarak ücretlendiriliyor. Müşteriler, şehir içi, şehirler arası, GSM ve uluslararası 1. kademe sabit telefon görüşmelerinin dakikasına sadece 10 kuruş ödüyor.

Ayrıca TTNET Alo'da "Akşam 7'den Sabah 7'ye evden eve ücretsiz kampanyası" ile aylık 3.000 dakika ücretsiz konuşma fırsatı sunuluyor. Müşteriler, hediye dakikalarını akşam 19.00 ile sabah 07.00 saatleri arasındaki şehir içi ve şehirlerarası ev telefonu aramalarında kullanabiliyor.

31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olan kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyenler; TTNET satış noktalarından başvuru yapabiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

uzak durulması gereken bir firma

istediği kadar kampanya yapsın hepsi boş. daha santralleri düzgün çalışmıyor. adres değiştirdim. bağlantı hızım 8mbit iken 4 mbite düştü. neymiş efendim sizin bölgenizdeki santral eski o yüzden 4 mbitten fazlasını desteklemiyor. 100 - 150 metre ötedeki kişi 8 mbit alabiliyor ben alamıyorum. sadece mahalle değiştiği için böyle oldu. SANKİ KÖYE GELDİM. SANTRAL ESKİ İSE YENİLE KARDEŞİM.

Yalan bu TTnet başka birşey değil. Ben aldım yalın internet kampanyası ile 1 sene evvel 100 dakika aylık konuşma vericez diyorlar halen verecekler. 1 sene oldu, yazmadığım yer sorunu iletmediğim merci kalmadı. Bu TTnet adam olmaz Türkiye'de. Hizmet vermedikleri 100 dakikanın parasını alıyor ama hizmet vermiyor.

Varmı başka alternatif söle de bizde geçelim allah allah ya

4 mbiti desteklemeyen yerler de var

Yıllar önce TTNet ile yolumu ayırmıştım. O günden bu yana şirket hakkında düşüncelerim hiç değişmedi, ne kadar doğru birşey yapmışım :) Özellikle fiber internet diye insanlara VDSL2 satmaya kalktıklarında gözümde tümüyle bitti. İsterse diğerlerine göre çeyrek fiyatına internet versin, gene de abone olmam. Hele taahhüt hiç vermem. Yıllar önce kurtuldum bir daha da bu şirketle işim olmaz. Ayda 4GB civarı kotalı kullananlara 3G alternatifi var, fiyatlar da azaldı. 3G ADSL'e göre biraz daha pahalı gibi görünse de ADSL'e sabit telefon ücretini ekleyince durum değişiyor :)

8lik sınırsıza abone oldum. 8lik diye 1 hızında verdiler. Sonrada biz 8lik demiyoruz. 8e kadar hız veriyoruz diye ağız değiştiriler. Uzak durulması gereken firma.

Utanmasalar santralleri, eskiden olduğu gibi randevülü santral sizinki, siz nasıl internete bağlanabiliyorsunuz diye soracaklar....

fazla abartıyorsunuz... beni türknet firması aradı ttnetten arıyoruz yeni bir kampanyamız var faturanızda %50 indirim yapacağız geçmek istermisiniz dedi. kabul ettim.. ttnet değil türknet olduğunu anlayınca (tabii internetim kesilince anladım) iptal etmek için 40 dereden su getirttiler resmen.. ttnette sözleşmeyi bozduğum için 270tl ceza kesti ama durumu onlara izah edince cezayı iptal edip 4 ay bedava internet verip yeniden abone yaptı.... türkiyede hangi firmadan net hizmeti alırsanız alın altyapısını ttnet sağlıyor.. o yüzdende fazla sallamayın.. başka firmanın imkanlarını kullanıp yazsanız dahi bunda ttnetin de payı var... çünkü o firmanın arkasındada o var

tv bu ya abone yaptılar yayınlar durmadan kesiliyor ve donuyor müşteri hizmetleri iyi çalışmıyor 444 lü numarayı arayan numaradan numaraya yönlendirilip zaman geçirip oyalıyorlar ve bu arama ücretinide ayrıca ücretlendiriyorlar bıktım bıktım ama altarnatif yok sanırım bunun için böyle davranıyorlar

Şimdi de fiber internette yalın fiber diye birşey çıkartmışlar. Adamlar baktılar bakır hatlar ve sabit telefon ölüyor, vatandaştan hava parası olan aylık sabit hat ücretini nasıl almaya devam ederiz diye düşündüler sanırım, fibere de yalın fiber kavramı gelmiş. Bu nasıl bir şirket anlayışıdır ben anlamıyorum artık. fiberin de yalını çıktı ya helal olsun. VDSL'e zamanında fiber internet diyen sonra millet bunu yutmayınca adını hipernet gibi birşeyle değiştiren şirketin uygulamalarına aslında şaşırmamak lazım. imkanınız varsa başka alternatifleri kullanın (3G, superonline fiber, uydunet vs.)

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play