TTNet'ten limitleri kaldıran paket

TTNet süpriz faturalarla karşılaşma olasılığını ortadan kaldıran yeni paketini tanıttı. İşte o paket

TTNet'ten limitleri kaldıran paket

TTNET, kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. TTNET, limitsiz internet dünyası ile tanışmak isteyen herkese ilk 12 ay boyunca limitsiz internet paketini ayda sadece 39 TL'ye sunuyor. 24 ay internet bağlantısı taahhüdüyle yeni ve mevcut taahhütsüz abonelere sunulan NETLİMİTSİZ paketi, internet kullanıcılarının kota aşımı nedeniyle sürpriz faturalarla karşılaşmasının da önüne geçiyor.

Bu kampanyadan yararlanan müşteriler ayrıca, modemlerini de cazip ödeme koşullarıyla alma olanağına sahip oluyor. Müşterilerin tercih ettikleri modemin ücreti 24 ay taksitle faturalarına yansıtılabiliyor. Kampanya kapsamında; kablolu modem için ayda 1 TL, kablosuz modem için ise ayda sadece 2 TL müşterilerin faturalarına ekleniyor.

Bu ayrıcalıklardan yararlanmak isteyenler, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri, TTNET Satış Noktaları ya da www.ttnet.com.tr adresinden başvurularını gerçekleştirerek abone olabilecek.

Sınırsız İnternet Kampanyası Kapsamındaki İnternet Paketleri
İnternet Paketleri İndirimli Fiyat Tarife Ücreti
NETLİMİTSİZ 39 TL x 12 ay 54,90 TL

Not:

1-Kampanya kapsamında 12. aydan sonra NETLİMİTSİZ paketinin yürürlükteki tarife ücretini yansıtılmaktadır.

2-NETLİMİTSİZ Paketi'nde, 8 Mbps'ye kadar destekleyen hız kullanılacak olup, bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.

3-Ay içerisindeki veri kullanımı 25 GB'yi aştığında hız bulunulan ay için 1 Mbps'ye düşürülecektir. 31.05.2011'e kadar başvuran yeni ve mevcut taahhütsüz aboneler 24 ay taahhütle yararlanabilir. Yeni abonelere bağlantı ücreti, ayda 2 TL taksitle 12 ay boyunca yansıtılır. Damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılmaktadır.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 31 Yorum

Turkiyeye, Turk milletine yazik.... Birde reklamini yapiyorlar...

Ingilterede kaliyorum hakikaten SUDAN UCUZ aylik 20Mbps Wireless Modem ile £5.00 pound a geliyor. Ustelik 12 ay kontrat. Toplam £60.00 yillik oluyor. Sinir yok, belli bir kotadan sonra hiz dusmesi gibi bor sorun yok.

Bunu gecelim bazi operatorler kontratin varsa odemeli hattin. Modem paketiyle yillik interneti bedava veriyor. Sinir Limit yok...

Milletimi, Ulkemi, Halkimi kotulemek icin yazmiyorum.. Uzulduyum icin yaziyorum gercekten yazik... Boyle goderse 20 sene gecsede Teknolojide geriden gelmeye devam edicez

bu zaten var yine kazıkçı ttnet

Şimdi bu ttnet reklamının gereği ne. Bidiğimiz kaşıklan verip kepçelen alma yöntemi. 2 yıllığına tüketicinin kanını emmek için yapılmış bi kampanya.Bildiğimiz ttnet, aynı taaas aynı hamam.

iyi aslında, modemi kendin al daha iyi, dandik modem verecekler hemde 24 ay kendine bağlayacak. 50tl fazla ver, bal gibi makina al. kampanya iyi de , şu an için uygun değilim.

"
2-NETLİMİTSİZ Paketi'nde, 8 Mbps'ye kadar destekleyen hız kullanılacak olup, bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir."
bu madde herşeyi değiştirir

Not:
1-Kampanya kapsamında 12. aydan sonra NETLİMİTSİZ paketinin yürürlükteki tarife ücretini yansıtılmaktadır.

ilk 12 ay 16 lira daha ucuz sonra aynı, 2 senelik sözleşme yapacaksın ama! burasıda enteresan (Yeni abonelere bağlantı ücreti, ayda 2 TL taksitle 12 ay boyunca yansıtılır. Damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılmaktadır.)
Gerçi yine insaf etmişler eskiden 15 gbdı 512kb a düşürüyorlardı
(Ay içerisindeki veri kullanımı 25 GB'yi aştığında hız bulunulan ay için 1 Mbps'ye düşürülecektir.)

Sen kalk 8mbps hıza kotasız tarife yap onada 25gb kota koy! PES koca bi PES!!!

Kotayı boş verin. Bendeki hız 6.7 Mbit/s civarında. 1 Mbit/s'ye düşmüyor. Bir ara düşürdüler, gittim şikayet ettim. Bu ne ya! Çok yavaştı. 350 Kbps'e kadar düştü. Artık düşürmüyorlar. Ayda 300 GB'tan fazla dosya indiriyorum. Aksi takdirde, derhal kapatırım, haberin ola TTNET! :D

nefret ediyorum bu şirketten!!! superonline bağlatma şansı olunca direk ona geçicem.

ttnet ttkom turcell avea vodofon.................. uzayıp giden özel şirketlerpara alıpta hizmet veremeyen kazık fatura gönderen allah topunuzun bin b.. versin anca cebinizi doldurup kazık atın millete aklıma ilk bunlar geldi devamını siz getirin

Yıl 2050, ttnet reklamı:

TTNet'ten limitleri kaldıran paket

TTNET, kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. TTNET, limitsiz internet dünyası ile tanışmak isteyen herkese ilk 12 ay boyunca limitsiz internet paketini ayda sadece 399 TL'ye sunuyor. 24 ay internet bağlantısı taahhüdüyle yeni ve mevcut taahhütsüz abonelere sunulan NETLİMİTSİZ paketi, internet kullanıcılarının kota aşımı nedeniyle sürpriz faturalarla karşılaşmasının da önüne geçiyor.

Bu kampanyadan yararlanan müşteriler ayrıca, modemlerini de cazip ödeme koşullarıyla alma olanağına sahip oluyor. Müşterilerin tercih ettikleri modemin ücreti 24 ay taksitle faturalarına yansıtılabiliyor. Kampanya kapsamında; kablolu modem için ayda 10 TL, kablosuz modem için ise ayda sadece 20 TL müşterilerin faturalarına ekleniyor.

Bu ayrıcalıklardan yararlanmak isteyenler, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri, TTNET Satış Noktaları ya da www.ttnet.com.tr adresinden başvurularını gerçekleştirerek abone olabilecek.

1-Kampanya kapsamında 12. aydan sonra NETLİMİTSİZ paketinin yürürlükteki tarife ücretini yansıtılmaktadır.

2-NETLİMİTSİZ Paketi'nde, 8 Mbps'ye kadar destekleyen hız kullanılacak olup, bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.

3-Ay içerisindeki veri kullanımı 25 GB'yi aştığında hız bulunulan ay için 1 Mbps'ye düşürülecektir. 31.05.2050'ye kadar başvuran yeni ve mevcut taahhütsüz aboneler 24 ay taahhütle yararlanabilir. Yeni abonelere bağlantı ücreti, ayda 20 TL taksitle 12 ay boyunca yansıtılır. Damga vergisi bir defaya mahsus ilk faturaya yansıtılmaktadır.

gercektende öyle Bildiğimiz ttnet, aynı taaas aynı hamam kendilerini akıllı zannediyorlar yok hem sınırsız kota diyor ee sonra 25 gbtdan sonra yok sunu keserim yok bunu hızını düşürürüm ne anladım ben sınırsızdan.yurtdışında adamlar jet hızıyla ınternette gezinitorlar bizse 512 klobayt evet evet gercek bu bu hızla geziyoruz genelde üstü hep hikaye

Seçim öncesi başbakana bu tarifeleri hediye ediyorum.kullandıkça milletini hatırlasın..bankaları yabancı sermayeye verdi milleti bankalara mecbur bıraktı..sorada telekomla ttneti bedava verdi acı kazıklarını millete ikram etti..ne kadar kazık yesek doymuyoz daha yokmu... daha yokmu??

smile adsl 12 ay boyunca 25tl veriyor üstelik hızlar aynı

ttnet i bir kene ya benzetiyorum. bi de aynı yemeği evirip, ısıtıp önümüze koyuyor.

taahütlü almak iyi bişey değil. çünkü kazıgın diğer tarafını göstermiyorlar. sonra fiyatlar düşüyor ama siz çıkamıyorsunuz. başına bişey geldi. kapatırsan yandın

Yine mi ttnet haberi yaa :D chip sen bizim sabrımızı mı test ediyosun :D bakıyım kaç kişi küfür edecek etmeycek diye :D

neden limitsiz!!!! diye reklam yapıyorlar.basbayağı limitli işte.okuma yazma bilmesek anlayacağım.ama göz göre göre de olmaz ki.söyleyecek birşey bulamıyorum pes.

En nefret edilen şirket konusunda bir anket yapılsa eminim (artık)Türk (olmayan)telekom ve tayfası liste başı çıkar.

yolun milleti, nasılsa herkes uyuyor.

sonra bi de üstüne bağlantı ücreti verin tel icin bakalm kac lra olyor Bunlar Üçkağıtçılık Peşinde Siz Sİz Oln ttnet ten internet çekmeyin ne kalite var ne fiyat uygun..Brakn gitsin..

TTNET tekel olduğu sürece Türkiye'de internet hizmet kalitesi AR-TA-MAZ ! Superonline ve MetroNET gibi şirketler ancak belirli ve kısıtlı alanlarda hizmet verebiliyor.

Ayrıca şu maddeyi de esefle kınıyorum:
Ay içerisindeki veri kullanımı 25 GB'yi aştığında hız bulunulan ay için 1 Mbps'ye düşürülecektir.

8 Mbps ile 25 GB'a zaten bir iki günde ulaşabilirsiniz. Geriye kalan 28-29 günde de 1 Mbps ile kağnı hızında internete sahip olursunuz.

türk olmayan telekomu ve ttneti açgözlülüğü bitirecek superonline ve metro gibi kuruluşlar telekomun ne kadar soyguncu olduğunu gösteriyor fiyatlar yarı yarıya sabit ücret te yok telokom bhundan sonra bedava da dese inanmam müşterisini sadece yolunacak kaz gibi görenler batarçevremde hiç kimseye tt net aldırmam

Altunizade'de oturuyorum.

güya bu tekelciden 8 MB' kadar hızda hizmet alıyorum. ama şu ana kadar en yüksek hız 2,6 MB.
galiba bu tekelci hayaliyle de bizi kazıklıyor

Bizmi türkçe'yi bilmiyoruz yada ttnet mi bilmiyor? NETLİMİTSİZ diyor ve hala 25 GB tan bahsediyor.Bu nasıl bir mantıksızlıktır, nasıl bir saçmalıktır hala ?
Ona buna değilde yılların sanatçısı Şener Şen'ide kendilerine benzettiler ya yazık.Adam işini yapıyor evet ama hiçmi bilmiyor,duymuyor,görmüyor bu adamların yolucu tekel tim olduğunu ? Hadi biz biliyoruzda bilmeyenler ne yapsın, bilgisayarla-modemlerle Kaz gibi yoluyorlar insanları.
Yazık be şu ülkede bir allahın kulu dur diyemiyor.Bakır kablodan sinyal geçirip reklamlarda fiber internet diyor utanmadan.Nerde kardeşim devlet ? Ama o da yok ki.Balık baştan kokar demiş atalarımız.

NETLİMİTSİZ tarifesinde, "Adil Kullanım Limitine" ulaşmak için;
Tam performans/verimlilikle ve tam yükte kullanımla, yaklaşık (ve 0.25 katlarına yuvarlatılmış) değerlerle:

8MBit sn'de 0,75MB; saatte 2,75GB. 9,25saatte limit aşılır, hız 1/8 "YÜZDE 12,5'İNE" geriler.

bence pahalı. herşey dahil sınırsız internet 29 lira olmalı.

TT Net bu saçmalıklarına artık son versin insanları aldatmaktan vazgeçsin..Daha doğru dürüst 8MB hızı veremiyor gerekçede çok basit "şebekeniz müsait değil" bu kuruluş müşteri haklarını ciddiye almıyor böyle diyeceği yerde şebeke yenileme veya iyileştirme çalışması yapmaları gerekir ama nedense olmuyor... insanlardan 8 MB parası alıp sadece 2-4 MB arasında hız sağlayabiliyorlar.. işte bu nedenledirki TT Net devamlı müşteri kaybediyor bu kampanyaların nedenide bu.. Bence TT Net şebeke yenileme konusunda tatminkar bir açıklama yapmalı ve müşterilerine gerçek hızlı interneti vererek aldığı parayı haketmelidir. TT Net Türkiyenin en büyük internet kuruluşu ve bunu yapacak gücü var. Bu olumsuzluklar TT Net'e yakışmıyor..

TT Net bu saçmalıklarına artık son versin insanları aldatmaktan vazgeçsin..Daha doğru dürüst 8MB hızı veremiyor gerekçede çok basit "şebekeniz müsait değil" bu kuruluş müşteri haklarını ciddiye almıyor böyle diyeceği yerde şebeke yenileme veya iyileştirme çalışması yapmaları gerekir ama nedense olmuyor... insanlardan 8 MB parası alıp sadece 2-4 MB arasında hız sağlayabiliyorlar.. işte bu nedenledirki TT Net devamlı müşteri kaybediyor bu kampanyaların nedenide bu.. Bence TT Net şebeke yenileme konusunda tatminkar bir açıklama yapmalı ve müşterilerine gerçek hızlı interneti vererek aldığı parayı haketmelidir. TT Net Türkiyenin en büyük internet kuruluşu ve bunu yapacak gücü var. Bu olumsuzluklar TT Net'e yakışmıyor..

internette sınırsız sansür... harika!!

TTnet bıraksın artıkşu çakallıkları 8MB net veriyor 25gb geçince 1MB düşüyor! EE ne anladım ben bu işden. Tamamen halkı sömürmeye dayalı paketler çıkartıyor zaten sınırsız neti almak isteyen download için alıcaktır veya çok fazla netten video içerikli yüksek bant genişliğine sahip şeyler yapıcağı için 25gb bitmesi 1 hafta max 1,5 haftadır. Hadi onuda geçtik 24 taahüt yapıyo 12 geçince yeni tarifenin fıyatıda yükselir zaten verdiği indirimin 2 katını çıkarmış olur. Şu zihniyettten, çakallıktan vazgeçsin artık

ttnet milleti aptal yerine koyuyor,kafa karıştırmakta ve bu arada birşeyler veriyormuş gibi yapıp çok güzel kazıklamakta ,müşyeri temsilcilerinle konuşurken dikkatli olun sizi yanıltmak için kelime oyunlarıyla yalanda söylüyorlar .8 mbs hızzzzvayyy beee palavların en büyüğü 1-2 mbs hız pazarlamada 8 mbs oluyor milleti kandırmayın

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play