TTNET'ten netbook'lu kampanya!

TTNET abone sayısını artırmak için yeni kampanya hazırlığında: Abone olana netbook dönemi başlıyor.

TTNET'ten netbook'lu kampanya!

5.5 milyonu aşkın abone sayısı ile internet pazarının yüzde 94'ünü kontrol eden TTNet, haziran ayında başlatmayı planladığı yeni bir kampanya ile yeni abonelerine 'netbook' verecek.

Türkiye'de internete erişim oranının yüzde 35 civarında olduğunu söyleyen TTNet COE'su Tahsin Yılmaz, "Bu oran bazı ülkelerde yüzde 70'lere kadar çıkıyor. İnternet kullanımını artırmanın önündeki en önemli engel, bilgisayar sahipliği. Bu nedenle haziran ayında ADSL abonesi olanlara çok düşük bir bedelle ve taksitle netbook bilgisayarlar da vereceğiz. Bu konuda firmalarla görüşmelerimiz sürüyor" dedi.

8 megabit geliyor
TTNet'in halen 1, 2 ve 4 megabit hızında olan tarifelerine 10 gün içinde 8 megabitlik bir tarifenin de ekleneceğini belirten Tahsin Yılmaz, bu tarifenin fiyatının henüz tam olarak belirlenmediğini kaydetti. TTNet'in ADSL dışında, ADSL2 adıyla 16 ve 32 megabit hızında erişim sağlayan bir tarifesi daha bulunuyor.

TTNet'in, 3G hizmeti vermek için 'sanal operatörlük' lisansı başvurusu yapacağını da söyleyen Tahsin Yılmaz, "Sanal operatörlük lisansının 3G'yi de içerip içermeyeceği henüz çok net değil. Ancak biz 3G hizmetinin de bu lisanslarda yer alacağını düşünüyoruz. Böyle olursa, biz isteyen abonelerimize 3G üzerinden de internet aboneliği paketi satıyor olabileceğiz."

Hürriyet

Okuyucu Yorumları

Toplam 32 Yorum

TTNET m ? At çöpe. Kendisinide, vereceği bilgisayarınıda, çıkartacağı tarifesinide ! İş yapacaksa önce hiç oralı olmadığı telefon kullanımı zorunluluğunu kaldırsın.

bunları yıllardır kazıkladıkları abonelerinin paralarıyla alacaklarmış değil mi?
Keşke bunu da sorsaydınız.

ADSL2 değilde Vdsl olmasın sakın

Müşteriyi kandırmaya da devam kazıklamaya da. Kim bilir nasıl bir netbook olur o 3 gün içinde elinizde kalmazsa iyi.

sakın kanmayın derim ttnet her işten size verdiğini faizi ile çıkartır tuzağa düşmeyin..

ya ttnet artık gerçekten şaka gibi.)) 8 mb fiyatını bulamıyorlar çünkü 4 mb ile adsl 2 16 mb arasında çok az bir fark var.. nasıl yapsakda mb arasında çokda fark olmasa da ne kadar fazla yüklensek derdindeler, yapın bir iyilik ADSL kullanacaksa millet ucuz olsun bak nasıl insanlar PC alıyor .. ayda 83 tl verdiğim bir ortamda 4 mb için 8 mb ne vereceksem artık!! allah bilir

"İnternet kullanımını artırmanın önündeki en önemli engel, bilgisayar sahipliği."
Dalga mı geçiyorlar ? 1 Mb internete 50 TL isterseniz %35 çok bile

8 mbit 4 gb limitli tarifesi geliyo sanırım :D

Belkib us üreçte internet BİRAZ DAHA AZ PAHALI olur

Çok sayın ttnet efendi sadece kendi cebini ve karını düşünüyor. Netbok ıvır zıvır vereceğine veyahut hızlara yenilerini ekleyeceğine adam gibi fiyatla adam gibi hizmet vermesini öğrensin önce, sonra başka hizmetler yapsın. Neymiş efendim adsl 2 çıkarttık alsın onu cebine soksun. Şu sözleşme bitsin ben yapacağımı biliyorum!!!!

''TTNet COE'su Tahsin Yılmaz, "Bu oran bazı ülkelerde yüzde 70'lere kadar çıkıyor. İnternet kullanımını artırmanın önündeki en önemli engel, bilgisayar sahipliği.....'' ACABA...???

hemen dilerimki bu olay gerçek olur (tabi olmuycak)

eski abonelerine de indirim yapsın bu gidişle adsl yi ben de kapatırım ne kampanyası yaparsa yapsın bizim sayın Telekomcumuz

8 megabit de gelicek ii tmm yarım milyarmı olucak fiyatıı sorarımm sizee :D

En büyük engel bilgisayar sayısıymış. Peh!..

TTNET taleplerimizi anlamıyor mu yoksa işine mi gelmiyor dediklerimiz. Ben sadece internet erişimi istiyorum. Ne vitamin ne video ne müzik hizmeti ne de netbook istiyorum. Bu hizmetlere para yatıracağınıza ADSL ücretlerini düşürün.

Kullanımı arttırmak için kimseye netbook vermenize gerek yok. aslında internet erişimi belkide yüzde 70'lerde. ancak internet için pahalı fiyatlar ve kalitesiz servis yüzünden hiç kimse abone olmak istemiyor. Apartmanlarda 4-5 kullanıcı birleşiyor ve tek abone oluyor. TTNet bu kafayla gittiği sürece hiç bir zaman öüşteri kazanamaz her zaman kaybeder.

internet kullanımının önündeki en büyük engel bilgisayar sahibi olmamak değil sensin telekom o fiyatlara kim alıcak interneti resmen adamı delirtiyolar yaa soydunuz yetmedi bizi 8mbit i uydunet veriyo 20mbit bile veriyo sen daha yeni 8mbit veriyosun ucuz diyo kesin 250 liradır

Aman aman ttnet, ne olur bize dokunma senin ne ttnet videonu ne ttnet müziğini, ne de vereceğin netbook'unu istiyoruz, hepsi senin olsun gölge etme başka ihsan istemem. Bırak kampanya mampanya yapmayı da adamakıllı hizmeti adamakıllı fiyata ver. Bana 100 tane netbook vermenden daha makbule geçer. Ayrıca 3G'den de yalvarıyorum uzak dur. Sen elini değersen onu da batırırsın :))

Yahu bu ttnet de aynı nero yazılımı gibi asıl işinin dışında her şeye karışıyor. Bırak kardeşim bilgisayar dağıtmayı müzik video gibi hizmetleri vermeyi de sadece interneti doğru düzgün ver. Kimse senden bir şey istemiyor.

3G'nin fiyatı milyarları bulur diye tahmin ediyorum.

umarız fiyat düşüşüde olur.

Az önce torrent indiriyordum. Öyle bir bakayım dedim adam 1.6 MB/s ile indiriyor benim garip de 20 KB ile adama gönderiyor. :DD 100 Mbps lik adamlar bizim gibi eli bağlı 120 kişiye tek başına son sürat indirme yaptırabilir. Gel de kafayı yeme...:s Benden daha çok para da ödüyorlarsa o dedem zamanından kalma bakır tellere beni assınlar.. Son dileğim de fiber kablonun evime girdiğini görmek.. Herhalde benim için bir 20 sene beklerler.. Ülke olarak çok büyük sabır testi veriyoruz. Aydınlanmış bilgili insanlarımızın artması dileğiyle..

3G de sana nal toplatırlar. Çok şükür dünya devleri Turkcell ve Vodafone var. Sen git akrabalarına, seni buralara getirenlere sat. Eminim onlar bile almazlar. İnşallah kazandığın bu haksız kazançların senden nasıl fitil fitil çıktığını dünya gözüyle görürüz.

internete baglanmak için 15 lira telefona sabit ücret 50 lira internete sabit ücret. telefonu iptal et bana internet hizmeti ver yok olmaz, interneti ucuzlat oda olmaz biz size yeni tarifelerimiz var ondan verelim. ya oylemi iyi 32 mb vdsl2 ver bakim , all dediler bende şu anda 2 booster 2bi quard antenle yaklasık 17 kisiye (bunlar adsl ye üye olup üyeligini iptal edenler) dagıtıyorum hatta bunun ticaretini yapmayı düşünüyorum :) 32 kişi 10 lirada 320 lira herkesede 1 mb düşüyor :) varsın kendisi düşünsün

İnternet'e verilecek 1 senelik parayla bilgisayar sahibi olmak mümkün internete para verecek kişilerin bilgisayar almasında bi problem yok benim kanımca. Bi hesap yapalım kotalıyı geçin ben onu internet olarak saymıyorum son bi vergi indirimiyle 46 TL mi ne aylık ücret 10 TL sabit ücret 56 12 ayla çarpın 672 TL para yapar 12 taksitle bu paraya bilgisayar sahibi olursunuz.

TTNET kampanyalarını biliyoruz bu haber benim için hiç bir şey ifade etmiyo millete 400 TL'lik netbook'u komik bi indirimle verirler o indirim sayesindede milleti kendilerine 2 sene köle yaparlar. Sıkıysa netbook tamamen ücretsiz verselerya çok ufak bi indirimle milleti kandıracaklar en iyisi siz bilgisayar mağzalarındaki indirimleri takip edin oralardan daha ucuza alırsınız.

Haha kaşıkla verir, kepçeyle alırlar.

TTNET'e borçlu olan ve hattını 6 aydan önce açtıranlara vermiyorlar bilgisayarları. Daha önceden faturalarınızı gecikmeli ödemişseniz (birkaç gün bile olsa) ŞÜPHELi listesine alınmışsınız anlamına geliyor ve yine alamıyorsunuz. Benim başıma geldi söyleyim dedim.

gelir düzeyi epey düşük yurdum için bence ttnetin bilgisayar vermesi süper bişey

ben her şekilde int kullanıyorum. bence bu hediyeler de hiç fena değil benim için. ne de olsa hediye.sanki size çıksa kabul etmiyecekmisiniz.

arkadaşlar bu bilgisayarlar tamamen ücretsiz hemde sadece bilgisayar değil. 600 dk wifi kullanımı haftada tam 80 bilgisayar

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play