TTNet'ten Townster'a destek!

TTNet desteğini arkasına alan şehir planlama oyunu Townster'ın Facebook'taki hedefleri yüksek!

TTNet'ten Townster'a destek!

Partner Ekosistem programı çerçevesinde yerli oyun geliştiricilere çeşitli destekler sağlayan ve TTNET Oyun platformu ile oyun geliştiricilere ulusal platformda yer alma imkanı sunan TTNET, Türk oyun sektörünün gelişimi açısından bir adım daha atıyor. Kısa sürede Türkiye'de üretilmiş en büyük sosyal oyun olma yolunda hızla ilerleyen Townster, 2011 yılı içerisinde Facebook'ta 1 milyon oyuncuyu hedefliyor.

TTNET'in katkılarıyla, Türkiye'nin ilk sosyal oyun geliştirici şirketlerinden olan Gamester tarafından hazırlanan, ilk Türk sosyal şehir kurma oyunu Townster, bugün tüm dünyada 250 milyona ulaşan, Türkiye'de ise 15 milyonu aşan sosyal oyun takipçilerinin beğenisine sunuluyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Oyun şimdilik hatalarla dolu ayrıca orantılar cok adaletsiz gercek para ile alınan altın miktarındaki takas ucuk. Örneğin oyundaki nakit paranızı altına cevirmek icin 1 nakite karsılık 200 altın alırken altınları nakite cevirirken 1 nakit almak icin 10.000 altın gerekiyor ve buda yetmezmis gibi 20 para almak icin normalde 200.000 vermek gerekirken en az 10.000.000 (on milyon) gerekiyor ve orantısız sekilde katlanıyor yani 10 milyon olan 20 para 21 parada 30 milyon oluyor bu sekilde ucuyorlar bu dusunce ile bu oyun cok tutmaz bence ayrıca komsu olayını cok zorluyorlar arazi genisletmek icin ille oyuna birilerini dahil etmemiz gerekiyor bu da yanlıs bir yontem. insallah yanlıslarını duzeltirler

ttnet destekliyorsa o oyun oynanmaz

ttnet destekliosa pff

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir