Ttnet'ten üniversitelilere indirimli internet

Ttnet, üniversite öğrecilerine indirimli internet kampanyasını başlattı! İşte detaylar...

Ttnet'ten üniversitelilere indirimli internet!

TTNET, üniversiteli gençlere Yalın NET6 paketini sabit telefon ve modem ücreti ödemeden, 12 ay boyunca ayda 47 TL yerine 29,99 TL'ye sunuyor. Üstelik kampanyadan yararlanan öğrenciler, Tivibu Web Maxi paketi ile online eğitimlerin yer aldığı kişisel gelişim platformu ProG Üniversiteli Paketi'ni ilk 3 ay boyunca hiçbir ücret ödemeden kullanıyorlar. Kampanyadan, internete yeni abone olan veya en az üç aydır internet aboneliği olmayan ilk 100.000 üniversite öğrencisi sadece bir kez yararlanabiliyor.

6 GB kotalı Yalın NET6 paketi kapsamında 20 GB'lik NETDİSK ve 600 dakikalık Wi-Fi kullanımı da paketle birlikte ücretsiz sunuluyor.

TTNET'in Türkiye'deki tüm üniversitelerde eğitim gören öğrencilere sunduğu bu teklifle ilk 3 ay boyunca ücretsiz kullanılabilen Tivibu Web Maxi ile yerli ve yabancı TV kanallarını izleyebilen gençler, dilerlerse belirli kanalların canlı yayınını durdurup 30 dakikaya kadar geri alabiliyor ve kaldığı yerden izlemeye devam ediyorlar. En popüler dizi ve programları, yayınlanma tarihinden itibaren bir hafta boyunca kaydetmeye gerek kalmadan istenilen zamanda izleyebiliyor; binlerce belgesel, çizgi film ve müzik içeriğine dilenilen zamanda ulaşabiliyorlar. Dileyen gençler ilk üç ay ücret ödemedikleri Tivibu Web Maxi paketini dördüncü aydan itibaren 3,90 TL ödeyerek kullanmaya devam edebiliyorlar.

Diğer seçenekler, fiyat tablosu

Kaynak: TTNet

Üniversiteli paketi, interneti olan herkesin kendini geliştirmek için kullanabileceği Kişisel ve Profesyonel Gelişim Platformu ProG ürünüyle de gençlere yabancı dil, profesyonel gelişim, bilişim teknolojileri, finans ve hobi gibi birçok alanda sertifikalı kurslar sunuyor. Dileyen gençler; 12 ay taahhüt vererek ilk 3 ay ücretsiz faydalandıkları ProG paketini dördüncü aydan itibaren 4,90 TL ödeyerek kullanmaya devam edebiliyorlar.

Yılsonuna kadar sürecek olan kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyenler; TTNET satış noktalarından, 444 0 375 TTNET müşteri hizmetlerinden veya www.ttnet.com.tr adresinden başvuru yapabiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

6gb normal birine yetmez. öğrenciye hiç yetmez

çoook büyük indirim hayırlı uğurlu olsun.

ttnetin öğrenci nasıl olsa kotayı aşar mantığıyla yürüttüğü bir kampanya olmalı ki yalnızca 6gb paketi bulunuyor. bunun yalnızca tek bir amacı olabilir, kota aşımından kar sağlamak.

komik ttnet ...bu çocuk zekasıyla daha çok kampanya yapar..

Gerçekten ne büyük kampanya ne büyük kampanya :DD Reklam kokan hareketler bunlar, söyle bana chip, TTNET kaç tl verdi bu reklam için??!? 6gb kota ver 20gb netdisk ver :D 20gb netdiski doldur sonra geri indireme :D neremle gülim bilemedim

o kota o akk neymiş. sordunuz mu bize bunları istiyor musunuz diye ! özellikle akkye özel gıcığım.

AKK de Bu kampanya hiç de adil değil...fiyasko

bu haberi yapan sitelerin sorumluluğunda şunu da bildirmeleri gerekmekte: ttnet webpro'ya gizli bir şekilde abone yapıyorlar fatura geldiğinde vazgeçseniz bile cezasını ödemek zorundasınız...hani öğrenci zengin ya hani yoluncak kaz ya onlar için...umarım bu konuyu chip günceller....

ya bu üniversite öğrencileri için indirim deniyor güzelde ögrenci oldugumuz halde ttnette ögrenci oldugumuz gözükmüyür bu ne sacmalıktır..!

ilk ay faturam 37 açıklamalardan hiç bi şey anlamadım. 6 bg ın yarısını kullandım yarısı duruyor hiç kimse özelliklede ttnet güvenilir değil.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play