TTNet'ten "Wi-Fi Nerede?" cep uygulaması!

TTNet, Wi-Fi hotspot'ları bulmaya yarayan cep uygulamasını ücretsiz indirmeye sundu! İşte o uygulama

TTNet'ten "Wi-Fi Nerede?" cep uygulaması!

İletişim ve eğlence şirketi TTNET, iPhone, iPad ve Android tabletlerde kullanılmak üzere "TTNET WiFi Nerede?" uygulamasını hazırladı. ADSL kullanıcısı olsun olmasın herkesin App Store ve Android Market'ten ücretsiz olarak indirebildiği TTNET WiFi Nerede? uygulaması sayesinde kullanıcılar binlerce nokta arasından kendine en yakın TTNET WiFi noktasını görebiliyor.

TTNET WiFi Nerede? uygulaması WiFi noktalarını harita üzerinde belirliyor, böylece kullanıcı gitmediği bölgelerle ilgili WiFi bilgilerini bile önceden edinebiliyor. Ayrıca iPhone versiyonu üzerinden WiFi dakikası satın almak, dakika sorgulamak, en yakın TTNET bayisinin yerini öğrenmek ve internete bağlanılan WiFi noktasını Twitter, Friendfeed ve Facebook profilindeki arkadaşlarla paylaşmak mümkün oluyor. Uygulamayı Apple iPhone işletim sistemi IOS 3.0 ve üzeri iPhone, iPod Touch, iPad'ler ve Android 3.0 ve üzeri işletim sistemi kullanan tabletlerde kullanmak mümkün. Uygulamanın kullanılabildiği ayrıntılı cihaz listesine www.ttnetwifi.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

android ceplerde niye çalışmıyor anlamadım doğrusu fakat gereksiz bi uygulama

EKMEĞİME YAĞ SÜRDÜNÜZ YA - NEREDE VAR NEREDE YOK BULMASI ZOR OLUYORDU KURDUM HEPSİ NET BİRŞEKİLDE HARİTADA GÖZÜKÜYOR SÜPER OLDU ŞİMDİ. THANX CHİP ADAMIMSIN :D

ttnet adlı işyeri 100 ülkede sınırsız interneti 42TL den sunuyor. 100 ülke içinde nedense 42 TLden Türkiye'de hizmeti sunmuyor.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost