TTNet'ten yarı fiyatına film keyfi

Tivibu, yarıyıl tatili heyecanı yaşayan öğrencilere, özel bir kampanyayla karne hediyesi veriyor!

Tivibu'da yarıyıl tatilinde film keyfi

TTNET'in yeni dönem TV platformu Tivibu, karne hediyesi filmleriyle sömestr tatilinde öğrencilere ve ailelere film keyfi yaşatıyor. Yarıyıl tatili süresince, Tivibu Ev ve Tivibu Web'de yer alan "Karne Hediyesi" klasörü içerisindeki filmler, yarı fiyatına izlenebilecek. "Karne Hediyesi" klasöründe, Oscar adayı "Cesur" ve Oscar ödüllü "Grinç" gibi birçok eğlenceli film, 1 TL'den başlayan fiyatlarla öğrencileri bekliyor.

TTNET'in yeni dönem TV platformu Tivibu, yarıyıl tatili heyecanı yaşayan öğrencilere, özel bir kampanyayla karne hediyesi veriyor. Bu özel kampanya kapsamında öğrenciler; Tivibu Ev ve Tivibu Web'de yer alan "Karne Hediyesi" klasöründe bulunan çocuk filmlerini sömestr tatili süresince yarı fiyatına izleyebilecekler. Bu kapsamda; öğrenciler ve aileler birbirinden eğlenceli filmlere, 1 TL'den başlayan fiyatlarla ulaşabilecekler.

Tivibu'nun "Karne Hediyesi" klasöründe, tüm dünyada sinemaseverlerin beğenisini toplamış filmler yer alıyor. 2012'nin en beğenilen animasyonu ve Oscar adayı "Cesur", Oscar ödüllü "Grinç" ile birkaç kuşağın çok sevdiği karakterler Tom ve Jerry'nin yeni macerası "Robin Hood Masalı" kaçırılmayacak bu filmlerden sadece birkaçı.

Tivibu'nun karne hediyesi filmleri, yoğun öğretim yılına yarıyıl tatiliyle ara veren öğrencilerin eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

ben kampanyadan alacaktım ama sözleşmem imzlamamın ardından 1,5 ay arayan soran olmadı, yani adamlar ayakta uyuyor. ben de iptal ettim, aklı olan almaz bence

şimdi bişi derdimde neyse buna....

interneti alırken 1 yıl hediye ettiler güzel iyi düşünülmüş bir platform ama henüz yeni geliştirilmeye ihtiyacı var.saçma bulduğum bir nokta 2000 yılı filmleri bile ücretli saçmalamışlar resmen.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir