TTNet'ten yeni bir yazılım: 'Hesap defterim'

TTNET 'Hesap Defterim' ile gelir ve giderlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. İşte yeni yazılım...

TTNet'ten yeni bir yazılım: 'Hesap defterim'
Resmi büyütmek için üzerine tıklayın.

İletişim teknolojileri ve eğlence şirketi TTNET, hayatı kolaylaştıran hizmetler sunmaya devam ediyor. TTNET Hesap Defterim servisi; kullanıcıların gelir/gider takibi yapmalarına, birden fazla kurum/hesaba ait finansal ürünlerin yönetimini gerçekleştirmelerine ve gayrimenkul gibi varlıkların takibini yaparak nakit, varlık ve finansal araç dağılımlarını izleyebilmelerine olanak tanıyor.

TTNET'in Logo Yazılım ile işbirliği çerçevesinde gerçekleştirdiği servisi TTNET Hesap Defterim ile kullanıcılar; gelirlerini, nereye ve nasıl harcadıklarını görecek, harcama ve gelirlerini konu başlıklarına (gıda, ulaşım, eğitim, sağlık vb.) göre gruplayarak takip edebilecekler.

Birden fazla sayıda kurumda hesabı veya yatırımı olan kişiler, TTNET Hesap Defterim ile finansal araç (hisse senedi, fon vb.) ve ürünlerin yönetimini kolayca yapabilecekler. Gayrimenkul, otomobil, mücevherat gibi varlıkların takibini yaparak kişisel servetin nakit, varlık ve finansal araç dağılımını izleyebilecekler.

Kullanıcılar TTNET Hesap Defterim ile ayrıca, kişisel bütçe yönetimi ile harcamalarını kontrol altına alabilecek. Finansal bilgilerinin dışında, sosyal yaşamda ihtiyaç duyduğu bilgileri ürün üzerinde toplayabilecek, adres defteri ve adres defterindeki kişilere ait doğum günü veya özel notları tutabilecek ve günlük hayatta kullanılan banka veya e-posta hesabına ait şifreleri güvenli bir şekilde saklayabilecek. Çok yakında hisse senedi, repo, tahvil, bono, fon, değerli metal ve döviz kapanış verileri gibi borsa bilgileri de TTNET Hesap Defterim üzerinden takip edilebilecek.

TTNET Hesap Defterim, TTNET bireysel ADSL abonelerine ayda 1TL'ye sunuluyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

bilişim dünyası da tamamen bilgi hırsızlığına yönelmiş durumda.. google microsoft korsanlar yetmiyomuş gibi birde ttnetin bu camiaya katılmaması zaten süpriz olurdu...

ttnet faturasıttnet faturası
ttnet faturası
ttnet faturası
...
...
...

"Finansal bilgilerinin dışında, sosyal yaşamda ihtiyaç duyduğu bilgileri ürün üzerinde toplayabilecek, adres defteri ve adres defterindeki kişilere ait doğum günü veya özel notları tutabilecek ve günlük hayatta kullanılan banka veya e-posta hesabına ait şifreleri güvenli bir şekilde saklayabilecek"

-------------------------------------------------------------

Elin Japonu bilmem kac mbit internetle veri aktarsın, biz yok bakkal defteri, yok adres defteri, internette bilmem ne sansürü ile uğraşalım. Adres defteri nedir ya, biz onu windows98de kullanıyorduk artık bunlar geçmişte kaldı

TTnet'ten nefret eden biri olarak herkesi duyarlı olmaya ve bu kan emicilerle mücadele etmeye çağırıyorum.

Benzeri Bedava bir sürü yazılım var iken TTnetin yazılımına niye para verilim.

yine saçma sapan gereksiz bir şey utanmıyor mu hala bu ttnet

TTNet'e ödenen yüksek Adsl ücretlerini çıkarsak geriye hesap yapacak bir şey kalmıyor ki :)

ttnet ve yandaşları bütün gelir-gider bilgilerinizi görsün istiyorsanız kullanın!

vay vay sanki bana microsoft olmuş. arkadaş dediğini exel ile 10 dakikada yaparsin. her sayfaya ayrı kategori tamam. topla çıkar fonksiyonu.
bu saçma sapan şeyleri yapacağina. internetin fiyatını düşürün. içim dışım fatura. yav doğalgazı mı dersin telefon mu dersin. daha ne diyelim.

başka işleri yok mu bunların! bunun gibi gereksiz şeylere para harcayacaklarına internet fiyatını düşürsünler. bir de bu uygulamayla kimin geliri nekadar diye öğrenmek için bilgi hırsızlığına soyunmuşlar.

Bu kazığa dur diyecek birisi yokmu? Özellikle şu sabit ücret.

TTNet'e ödenen yüksek Adsl ücretlerini çıkarsak geriye hesap yapacak bir şey kalmıyor ki.... bencede :D

demosu var mı acaba?

ben hesabımı iyi yaptım. ttnetin basit ama pahalı programlarına gerek yok.
internetimi kapattım komşumla ortak olarak bağlanıyorum ve bu şekilde yine aynı kaliteyi % 50 daha ucuza alıyorum.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play