TTNet'ten yeni hizmet: TTNet Alo

TTNet, bireysel müşteriler için ev kullanımına yönelik sabit telefon hizmetini kullanıma açtı!

TTNet'ten yeni hizmet: TTNet Alo

TTNET, hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek, bireysel müşteriler için ev kullanımına yönelik sabit telefon hizmeti sunmaya başladı: "TTNET Alo"

"TTNET Alo" ile ayda 9 TL'den başlayan avantajlı paket fiyatlarıyla evde kullanıma yönelik sabit telefon hizmeti alan kullanıcılar, şehir içi, şehirler arası, GSM ve uluslararası her yöne aramalarını avantajlı tarifelerle gerçekleştirebiliyorlar.

Bireysel müşterilere TTNET ADSL ve TTNET FİBERNET hizmetleriyle birlikte sunulan "TTNET Alo" için ek bir telefon hattı veya cihaza gerek kalmıyor, mevcut telefon hattı kullanılabiliyor.

TTNET Alo hizmetinde; TTNET Alo 100, TTNET Alo 250, TTNET Alo 500, TTNET Alo 1000 ve TTNET Alo Limitsiz olmak üzere beş ayrı paket sunuluyor.

TTNET Alo paketlerinin satışı, TTNET bayileri ve Türk Telekom ofislerinden yapılıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

ttnet ne zaman avantajlı olmuş ne zaman adam gibi hizmet vermiş bi gidin ya!

adsl için mecburi aldığımız telekom hattına verdiğimiz sabit ücret yetmiyor bide bunumu satmaya çalışıyorlar allah bunlara akıl fikir versin.

"" TTNET Alo paket ücretlerine ek olarak TTNET Alo Aylık Sabit ücret (vergiler dahil 15 TL) alınır. ""

son derece silik ve küçük yazmışlar ki, itelemesi olay olsun...!!!

Güldürme beni TTNET.sabit ücreti telekoma ödeyip bide buna aylık en az 5 tl verirsek nasıl ucuza ve uyguna konuşacaz...telekom sabit ücret fiyatına 20 tl alıyor bide aylık buna en aşağı 5 tl verirsek 25 tl oh ne ala memleket...özelliklede yazmamışlar telekoma ödenecek sabit ücreti ki kol gibi faturayı abone olduktan sonra görüp kalp krizi geçirsin diye millet..Kurnazlar Ttnet'te sabit ücret yok diyor ama altyapı telekoma ait olduğu için telekoma ödenecek olduğunu söylemiyorlar sabit ücretin...özetle siz sabit ücreti telekoma ödüyorsunuz ttnetlede güya ucuza internet üzerinden telefon hizmeti alıyorsunuz oda en ucuz paketi 5 TL...zaten hiç bir kampanyaları yokki milleti kandırmamış olsun birinde de..bunların başındaki ceo'ları yada bu kampanyaları icad edenlerin türk olduğuna inanmak zor türk düşmanı millet düşmanı bunlar...

desenize yine bizi kazıklamak için bir şeyler icat etmişler.

ben ttnet ve ev telefonunu ipttal ettirdim. İnanın üzerimden o kadar büyük bir yük kalktı ki...

Dünyada güvenilecek son firma: TTNET
Adil kullanım kotası ne ya! Sınırsız internetin ne özelliği kaldı ki!

ttnet ve avantajlı kelimelerini nasıl yanyana getiriyorsunuz şaşırıp kalıyorum

iTeleneTNETi kapatırken neler çektirdiler neler birdaha mı tövbe ..geçici olarak 6 aylığına kapatalım 6 ay sonra SİZ DİLERSENİZ hattınızı açarız dediler olur belki o zaman kabul etme ihtimalim olabilir 30 yıldır para verdiğim telefon numaramın belki bir faydası olur dedim .??? bir hafta sonra bir mail geldi İSTEĞİNİZ DOĞRULTUSUNDA HATTINIZ 6 AY SONRA OTOMATİK OLARAK KULLANIMA AÇILACAKTIR...şok oldum ,müşteri hizmetleri hattı kapatmayacaklarını
benim onlarla görüşmemi kaydedettiklerini konuşmamdan öyle anlam çıkardıklarını ve bun göre işlem yaptıklarını beyan ettiler .eğer istersen savcılığa dilekçe verip ses kaydımı dinleyebileceğimi söylediler ..ne savcılığı ne diyorsunuz vatandaş cahil resmi kelimeleri duyunca tırsıcak mı yemezler tekardan itleme merkezlerine giderek bir kez daha kapatma dilekçesi ile bu kerizlenmeye son verdim. akabinde vermedikleri dakika kalmadı ama nafile artık hayvan terli yemez. aylardır süper rahatım her yıl 2 asgari ücret maaş oranında para cebimde he bu arada cepten internet bal gibi 9 tl pc den bağlı her şeye yeteiyor kurtulamayanlar için ( ALLAH KURTARSIN )

Evinize telefonsuz ADSL bağlattığınızda ADSL ücreti 15 TL artıyor, 9 TL de buna para verirsek, hiç konuşmadan 24 TL fazla ödüyorsunuz, ev telefonunuz olduğu yerde durup hiç konuşmazsanız 15 TL geliyor, ben ortada bir avantaj göremiyorum??
Kullandığım sağlayıcı ile 50 TL internete veriyorum, telefonu da kullanmazsam hiç para ödemiyorum ama hala aynı numaradan aranabiliyorum...
Tamamen iptal ettirip gerçekten telefon parası almayan bir servis sağlayıcıya geçmekten avantajlı olamayacak hiçbir zaman TTNET bu zihniyet ve tarifelerle... Kimse aptal değil artık, şirketler istiyorlar ki tatlı kârlarından hiç ödün vermeden hep daha da fazla para alalım müşteriden...

edip harikasınya okadar mesaj okudum adam destan yazmış sen bunu iki satırda öetlemişsin harika bir teşhis eline sağlık Saygılarr.r.r.r.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir