TTNet'ten yeni üçü bir yerde paketi!

TTNet, internet, televizyon ve telefonu uygun fiyatla sunduğu yeni 'Üçü Bir Yerde' paketini tanıttı!

TTNet'ten yeni üçü bir yerde paketi!

TTNET'in yeni Üçü Bir Yerde Paketi internet, televizyon ve telefon hizmetlerini ayda 39 TL'ye sunuyor.

Paket kapsamında 24 ay taahhüt verilerek; 1 megabit hızında 1GB kotalı İnternet paketine, HD kanallar dahil toplam 78 kanala; Kirala-İzle, Tekrar-İzle, Durdur-İzle, Geri Al İzle, 100 içeriği ücretsiz sunan Seç-İzle ve ücretsiz İnteraktif Servisler özelliklerine sahip Tivibu Ev Başlangıç Paketi ile aylık 100 dakika her yöne ve yurtdışı 1. kademe sabit hat arama imkânı sunan TTNET Alo 100 paketine ayda 39 TL'ye sahip olunabiliyor.

TTNET Pazarlama-Müşteri Yönetimi Direktörü Taylan Korkmazer konuyla ilgili yaptığı açıklamada; ''Müşterilerimizin tüm iletişim ihtiyaçlarını avantajlı fiyatlarla tek elden karşılama hedefiyle çalışmalarımıza devam ediyor, bu doğrultuda müşterilerimize cazip teklifler sunuyoruz. Üçü Bir Yerde Paketimiz sayesinde müşterilerimizi ayda 39 TL gibi uygun bir fiyata Tivibu dünyasının ayrıcalıklarıyla tanıştırıyor, TTNET Alo 100 paketi ile telefon ihtiyaçlarına yanıt veriyor ve TTNET farkıyla internetin keyfini çıkarma imkanı sunuyoruz. Ayrıca paketten yararlanan müşterilerimize Tivibu Web Başlangıç Paketi'ni de hediye ediyoruz. Hizmet alımı için gerekli modem için ücret ödemek de gerekmiyor.

Ayrıca Üçü Bir Yerde Paketleri arasından 39 TL'lik paketin yanı sıra 49 TL'lik ve 99 TL'lik paketlerden de faydalanmak mümkün. Dileyenler, internet, televizyon ve telefon hizmetlerini içeren birçok paketten birini seçerek, kendilerine özel Üçü Bir Yerde Paketi'ni oluşturabiliyorlar'' dedi.

Bu ayrıcalıklardan yararlanmak isteyenler, TTNET Satış Noktaları'ndan veya Türk Telekom Ofisleri'nden başvurularını gerçekleştirerek abone olabilecek. 30 Haziran 2011 tarihine kadar devam edecek bu fırsat için ayrıntılı bilgi www.ttnet.com.tr ve 444 0 375'te.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 18 Yorum

1 gb kotalı internet veriyorlar, yanına bir ton kanal 2 tane film izlesek kota dolacak Kirala-İzle, Tekrar-İzle, Durdur-İzle, Geri Al İzle hepsi palavra.Kotan dolunca üstüne para alacaklar ya hiç bir şey izlemeyeceksin yada kotayı geçince paşa paşa ödeyecekin.

Şaka gibi...!

ttnetin yeni hikayesi...nedense hiçbiri cazip gelmiyor gündemin çok gerisinde kampanyalar..insanları heycanladıracak hiçbişey yok kampanya dediğin adam gibi yapılır.1mbit hız ve 1gb kota allah aşkına dalgamı geçiyonuz siz ya 1mbit 1 gb kotalı internet 19 tl zaten sabit hat için 19,00 tl sabit ücreti ödüyoruz zaten 1 tl'de tivibu yapıyor gene aynı fiyat 39 TL..E kampanya bunun neresinde..NORMAL HİZMETLERİDE KAMPANYA DİYE YUTTURACAKLAR..EL INSAF YA BU KADARMI VATANDAŞI KOYUN OLARAK GÖRÜYOSUNUZ...

Eee!!! 1 gb internet paketi ile kaç dakika tv izlenebiliyor onu da yazsaydınız bari. Kandırmayın milleti!

bunun adı """kurumsal olarak nitelikli dolandırıcılıktır...!!!"""

uygun olmayan özellikteki bir hizmeti uygunsuz ve fahiş fiyatlarda kazanç sağlamak amacı ile, uygun hizmetmiş gibi göstererek ,
2 kademeli fiyat politikası uygulayarak, alıcıyı yanıltmak suretiyle HAKSIZ KAZANÇ ELDE ETMEK...!!!

işte yaptıkları suç budur...!!! duyduk duymadık demeyin...!!!

SAYgılarr.rr.r.r.rr

1 gb ile ne yapacağız kardeşim.
Do you understand me ttnet.

Dünyada eşi benzeri görülmemiş saçma bir kampanya! Tek kelimeye OHA diyorum. 1 aydır Superonline fiber kullanıyorum 20 Mbit/s sınırsız. Sürekli download yapıyorum. Şimdiye kadar 300 GB'tı geçmiştir. Ancak hız aynı tam gaz ileri! Şimdi şükrediyorum. 1 aydır TTNET'i kapatmakla uğraşıyorum yemin olsun. Açması bir mesele kapatması bir mesele. Borç yok hepsini ödedim diyorum, faturalar var. Adamlar hala, "yasal yollar" diyor. Türk Telekom'a gittim, boş verin diyorlar, yanlış gönderiyorlar. Bi zahmet söyleyin de göndermesin diyoruz ama, hala geliyor. PES dedirtti. Benzer sorun, birçok kişide de varmış, internette okudum. Şimdi yine gideceğim Türk Telekom'a. Saçma sapan işler yapıyor adamlar...

Yorumları bakınca anladım ki bir yanlış anlaşılma var dostlar.Konuya açıklık getireyim, biz bu paketi marttan beri bursada kullanıyoruz (bursa-balıkesir pilot bölgeymiş).IPTVBU televizyon, internet ve telefon için özel bir modem ile kurulum yapılıyor.Televizyonun kotayla ilgisi yok, zaten mantık olarak 1mb internet hd kanalları izlemenize yetmez ki.Televizyon bağlantısnı türk telekom serverlarından alıyor, sizin kullandığınız internet ile alakası yok.Bizimkiler hd kanalı olan pakete üye olmuşlar, başta çekindik takılma olur, kota dolar diye ama birbirinden ayrılmış sistemler, hiç bir sorun yok.99 luk pakette internet hızı 10-15 mb arasında gidip geliyor, tavsiye ederim.Ayrıca sayın chip, konuyu tam olarak anlatamamışsınız her pakette internet hızı değişiyor, içerik değişiyor.

Milletçe yollunuyoruzzz.

windows 7' yi 1 kere günceleyince kota dolacak yani...???
yada güvenlik yazılımları arka planda rutin güncellemelerini yaparken anaaa...!!! bir bakmışsın kota olmuş zoka...!!!

yada feyzibuuk' dan arkadaşın fotolarına bakarken, sayarak bakalım...!!!

zaten SEVGİLİ ÇİP SİTEMİZİN ANA SAYFASI VE İÇ SAYFALARDAKİ FLASH ANİMASYONLAR, kotayı yer bitirir... hele sayfa içindeki renkli kelime reklamlarının videosu açılmasın diye MAUS CAMBAZI olmak lazım bu paket ile...

bu paketi alırsak hayatımız hep korkuyla mı geçecek yahu...

EVET TÜRK KELEKOM FİYATLARI HARİKA...!!! 1 GB internet muhteşem... ama bu paketin mini minnacık bir eksiği var... yanında bir hesap makinesi de versinler ki (hani şu ucuz tablacılarda satılanlardan) kaç adet foto ve video izlebileceğiz, kalan kotamızdan toplama çıkartma falan yaparak, kotayı aşmamaya çalışalım...!!!

artık acıtmıyor, çünki alıştık. vatana millete sabunu bol yeni bir paket daha hayırlı uğurlu olsun...

kaygılar...r.r.r.rrr.rr

1 nisan dimi :) sizi gidi siziiiii :)

ttnet'ten nefret ediyorum. aboneliğimi iptal ettirirken bile benim kaç günümü yediler. bir gün cezalarını çekmelerini diliyorum...

Bunlar bizimle resmen dalga geçiyor :)

Millet o kadar paraya buzdolabını tıka basa doldurur, bunlar ne sanıyorlar bizi? Şener Şen'in filmlerindeki milyoner fabrikatör tonton babalar mı? İşe yaramayan üç hizmete 39 lira da para mı yahu, verive gitsin gaari mi diyecektik?

yanlış biliyorsunuz tivibu kotayı etkilemiyor

Kazıkçı ttet. Mayıs ayında 38tl ödedim, 9unda sınırsız pakete geçtim. Dün telefonuma gelen mesajda 89tl faturam olduğunu söylüyordu. Aradım ttneti bana verilen cevap şu: "38tl mayıs ayının faturası, 89tl 9 mayıs ve haziran olan faturasıdır" bunu duyduğumda çılgına döndüm ama ne yazıkki "seve seve" ödemek zorundayım.

Kazıkçı ttet. Mayıs ayında 38tl ödedim, 9unda sınırsız pakete geçtim. Dün telefonuma gelen mesajda 89tl faturam olduğunu söylüyordu. Aradım ttneti bana verilen cevap şu: "38tl mayıs ayının faturası, 89tl 9 mayıs ve haziran olan faturasıdır" bunu duyduğumda çılgına döndüm ama ne yazıkki "seve seve" ödemek zorundayım.

ben her ay 59 ödüyorum bu ne ya.aaa... internet bu kadar pahalı mı olur...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play