Tek ürünle tüm cihazlarınızı koruyun!

Kaspersky'nin PC, Mac ve Android'i aynı anda koruyan ürünü, Türkiye'de satışta!

Küçük kullanıcıları da koruyor

Küçük kullanıcıları da koruyor

Küçük kullanıcıları da koruyor

Çoklu cihaz kullanıcılarının karşılaştığı ortak tehditlerden bir diğeri de yetişkin içeriği... Çocuklar, ebeveynlerinin cihazlarını sık sık kullanıyor; oyunlar oynuyor; internette sörf yapıyor; sosyal ağlardan haberleşiyor ve hatta anne-babalarının kredi kartlarını kullanarak yazılım, ürün veya hizmet satın alabiliyor. Benzer internet deneyimleri sadece çocukların psikolojisine zarar vermekle kalmıyor, aynı zamanda bilgisayarın ve aile bütçesinin güvenliği açısından da sorunlara neden oluyor.

Windows ve Mac bilgisayarlar için hazırlanan "Kaspersky Internet Security – Çoklu Cihaz 2014 Ebeveyn Denetimi" modülü, ebeveynlerin, çocuklarının interneti nasıl kullandığını denetlemelerine olanak tanıyor. Ebeveynler bu modül ile sakıncalı içerikli web sitelerini engelleyebiliyor, çocuklarının internette geçirdiği zamanı kısıtlayabiliyor ve küçük kullanıcıların kişisel bilgileri yabancılara aktarmasına engel olabiliyorlar.

Güvenli alışveriş

Elektronik cihazların en sık faydalanılan kullanım yöntemlerinden biri de online alışveriş. Günümüzde kullanıcıların %82'si internetten alışveriş yapıyor. "Kaspersky Internet Security – Çoklu Cihaz 2014" farklı teknolojiler sayesinde alışverişi tamamen güvenli hale getiriyor. Windows, Android ve Mac için "Kimlik Engelleme", finansal verilerin Windows ve Mac bilgisayarlara aktarılması için "Güvenli Klavye" ve Windows için "Güvenli Para Teknolojisi", online alışverişin yanı sıra, PayPal ve WebMoney gibi çevrimiçi bankacılık ve ödeme sistemleri için de gelişmiş güvenlik sağlıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

çok kasıyor esete devam

Konvansiyonel güvenlik sistemlerinin devri kapanacak. Yeni nesil bir güvenlik sistemi geliyor:ESS. <Cleverman> gururla sunar...

arkadaşlar, bizim hoca şöyle derdi: Kaspersky rusların yapmış olduğu antivirüs programıdır. Dünyada en iyi hacker ve virüs yapma konusundada ruslar ilk sıradadır der. Adamlar bu virüsleri Kaspersky ın engelleyeceği şekilde oluşturup tüm dünyaya yayıyorlar... Ondan sonrada Kaspersky antivirüs programları tüm virüsleri yakalıyor ve böylece antivirus sıralamalarında ilk sırada yer alıyor. Halbuki yakalanan virüslerin çoğunu dünyaya kendileri yaymakta. Bu, Kemal Sunal filmine benzer hani camı kırdırıyor sonrada takıyordu ya işte ona...:) Ruslar bu filmi mi örnek aldı dıye düşünüyorum bazen..:) Lafım şu ki; Adamlar Para Kazanmayı Biliyor,Her Yıl Milyon Dolarlar Giriyor Ceplerine...

@01 Ara 2013 09:38 bu konuda yanlışın var çünkü 2003 yılından bu yana kapersky ilk defa gerçekten dünya 1. ciliğini hak ederek aldı 2014 sürmünün çıkışı ile öncesinde farklı yazılımlar ile çok daha iyi sonuçlar alınabiliyordu.

calisiyorlar sonucta. biz daha iyisini neden yapmiyoruz. ama camlari kirmadan

Kaspersky android sürümünde "starting Kaspersky" sorununu beş ayda çözebilen çok kurumsal bir firmadır.

@01 Ara 2013 10:57 senin kullandığın işletim sistemi paralı sürüm mü hayır parasız olan yazılımlara destek vermek ve alabilmek ne kadar zor biliyor musun hayır bilinçsizce konuşuyorsun kaspersky firmasının paralı olan yazılımlar için çıkarttığı ürün desteğini biliyor musun hayır o zaman konuşmanında tartışmanında anlamı yok Windows 8.1 bile çıktı çıktığının 2. günü destekleyen sürüm çıkartıldı. mac konusundada mac yazılım çıkartır bir kaç gün içinde yeni kaspersky sürümüde çıkmış olur. beleş yazılımlar ile derme çatma oluşturulan sistemleri kullan sonrada ona buna çamur at.

01 Aralık 2013 16:25 Kaspersky bahsetmiş olduğum sürümü parayla satıyor ve ben para verip aldığım sürüm hakkında konuşuyorum. Bilmeden konuşan sensin.

Karspersky canımsın. Mac sürümünü bana Windowsu ise kız arkadaşıma yüklerim. Androidide bir arkadaşa felan veririm artık.

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Küçük kullanıcıları da koruyor
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir