Tüm dosyalarınızı kontrol altına alın!

Basitliğiyle hayatımızı kolaylaştıran Windows 8'de dosyaları yönetmenin de çok kolay bir yolu var!

Günün Windows 8 uygulaması: Metro Commander

Günün Windows 8 uygulaması: Windows 8'li bir cihaza sahipseniz, özellikle iOS'lu cihazlara göre dosyalarınız üzerinde tam bir hakimiyete sahipsiniz demektir. Windows 8'de dosyaları kopyalamak, onları taşımak veya silmek gibi işlemleri muhtemelen masaüstündeki Dosya Gezgini ile yapıyorsunuz. Ancak bunu dokunmatik ekranlara çok daha uygun Modern arayüzde de yapabilirsiniz, üstelik çoğu gelişmiş işlevden mahrum kalmadan.

Metro Commander, Windows 8 için tasarlanmış bir dosya yöneticisi ve dokunmatiklere özel ve normal PC'lere özel olmak üzere iki arayüz sunuyor. Klavye ve fareye özel arayüzde (Klasik arayüz), öğeler daha küçük gösteriliyor.

Uygulamanın sunduğu işlevler arasında ekranı ikiye bölebilme, dosyaları küçük resimler halinde gösterebilme, SkyDrive erişimi, dosya ve klasör kopyalayabilme, taşıyabilme, silebilme, kısayol oluşturabilme ve çok daha fazlası var. Metro Commander'ın resimleri ve videoları herhangi bir ek uygulamaya ihtiyaç duymadan ön izlemenize izin verdiğini de söyleyelim.

Metro Commander'ın ek tema desteği ve fazlasıyla gelen Pro sürümü de bulunuyor, ancak ücretsiz sürüm bizce fazlasıyla işinizi görecek.

Windows 8 Mağaza bağlantısı: Metro Commander

Alternatifler

File Brick, My Explorer, File Manager HD (ücretli), File Manager (ücretli), Modern File Explorer (ücretli)

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Windows 8.1 kurdum internette, günlük işlerimde ve oyunlarda resmen uçuşlardayım. teşekkürler Microsoft.... Dipnot: hala Windows 8 hede hödö diyen komik zekalı ergenler saçma sapan şeylere para harcayacağınıza gidin dandirik pc sisteminizi ve dandik ötesi eski işletim sistemlerinizi değiştirin ve buralarda kuru gürültü yapmayı bırakın derim. gerçi çoğu nato kafa nato mermer :) kime ne anlatıyorum ki?....

rekalam kokuyorr

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost