Birden çok bağlantıyı tek bağlantıda toplayın

Ethernet, sokaktaki Wi-Fi ve USB 3G bağlantınızı bir araya getirip, süper bir bağlantı oluşturun!

Açmak isteyebileceğiniz diğer seçenekler

Açmak isteyebileceğiniz diğer seçenekler

Speedify'ı kullanmak için genellikle ince ayarlar yapmanıza gerek yok - çoğu zaman uygulamayı açıp bağlanmanız yeterli oluyor. Ancak farklı durumlarda işinize yarayabilecek bazı ayarlar da var.

Speedify, bağlantılardan herhangi biri düştüğünde trafiği diğer bir bağlantı üzerinden yönlendiriyor. Bağlantıların önem sırasını Speedify belirliyor, ancak öncelikleri değiştirmeniz de mümkün.

Bunun için Speedify durum penceresini açın ve listedeki en iyi bağlantıyı seçin (örneğin Ethernet). Bu bağlantıyı her zaman kullanmak için "Always" seçeneğini seçin. Telefonunuzun 3G bağlantısını yalnızca diğer bağlantılar yoğun olduğunda kullanmak için "Secondary" seçeneğini seçin. Evinizin yakınındaki Wi-Fi bağlantısı için "Backup" seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu durumda bu Wi-Fi bağlantısı, sadece diğer bağlantılar koptuğunda veya bant genişliğine gerçekten ihtiyaç duyulduğunda kullanılacaktır.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

bu programa vereceğiniz para ile evinize daha hızlı bir internet almanız daha mantıklı olur

Yıl 2015 ve bu 3g ve kablosuz wi-fi teknolojileri hala daha tatminkar seviyede değil. teknoloji hızla gelişiyor diyoruz ama bazı şeyler hala yerinde sayıyor. çok ilginç...

Saçmalık bence ttnet'in AKK kotasının yükselmesi ve hız limitlerinin daha yukarı olması hususunda protesto ve anket'e yönelik bir sayfa için zaman ayrılsaydı daha mantıklı olurdu gerçi bunlarla ilgili imza kampanyaları gündemde ne kadar etkili olur tanrı bilir bende imzaladım.

Aynı programın ücretsizi varsa aydınlatsın lütfen.

dual wan router işinizi görür 2 hattı birleştirirsiniz. yada fiber varsa gerçek limizsize geçin bunlarla uraşmayın.

Gereksiz diyenler Şaşal köyünde film indirmeyi bir denesin inene kadar tvde yayınlanır.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir