Birden çok bağlantıyı tek bağlantıda toplayın

Ethernet, sokaktaki Wi-Fi ve USB 3G bağlantınızı bir araya getirip, süper bir bağlantı oluşturun!

Redundant Mode ve fazlası

Redundant Mode ve fazlası

Redundant Mode ile kararsız bağlantıları onarın

Sorunlu bağlantılarınızın sayısı birden fazlaysa, Speedify'ın "Redundant" modunu kullanabilirsiniz. Bu modu etkinleştirdiğinizde bağlantılarınızın biri "Primary" yani birincil, diğeri ise "Secondary" yani ikincil olarak ayarlanacaktır. Bu moddayken aynı veriler, aynı anda iki bağlantı üzerinden birden gönderilir. Dolayısıyla bağlantılardan bir tanesi, bir iki saniye bile aksasa, kaybedilen bilgi diğer bağlantı üzerinden iletilmiş olacaktır. Sonuç olarak bu mod, daha düşük gecikme süresi ve daha az kesinti anlamına geliyor.

Sunucuları değiştirerek yasakları atlayın

Speedify bir VPN hizmeti olduğundan yani tüm trafiğinizi kendi sunucuları üzerinden yönlendirdiğinden, Netflix gibi normalde ulaşamadığınız akış hizmetlerine ulaşmanızı sağlayabilir. Sunucuların bulunduğu ülkeler arasında ABD, Kanada, Brezilya, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Hollanda, İspanya, İngiltere, Hong Kong, Japonya, Singapur ve Avustralya var. Ülkelerdeki sunucu sayısı genellikle yalnızca bir tane (ABD'de 9 adet sunucu var), ancak yine de bu seçeneklere sahip olmak güzel.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

bu programa vereceğiniz para ile evinize daha hızlı bir internet almanız daha mantıklı olur

Yıl 2015 ve bu 3g ve kablosuz wi-fi teknolojileri hala daha tatminkar seviyede değil. teknoloji hızla gelişiyor diyoruz ama bazı şeyler hala yerinde sayıyor. çok ilginç...

Saçmalık bence ttnet'in AKK kotasının yükselmesi ve hız limitlerinin daha yukarı olması hususunda protesto ve anket'e yönelik bir sayfa için zaman ayrılsaydı daha mantıklı olurdu gerçi bunlarla ilgili imza kampanyaları gündemde ne kadar etkili olur tanrı bilir bende imzaladım.

Aynı programın ücretsizi varsa aydınlatsın lütfen.

dual wan router işinizi görür 2 hattı birleştirirsiniz. yada fiber varsa gerçek limizsize geçin bunlarla uraşmayın.

Gereksiz diyenler Şaşal köyünde film indirmeyi bir denesin inene kadar tvde yayınlanır.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir