Birden çok bağlantıyı tek bağlantıda toplayın

Ethernet, sokaktaki Wi-Fi ve USB 3G bağlantınızı bir araya getirip, süper bir bağlantı oluşturun!

Speedify ile tanışın

Speedify ile tanışın

İşte bu durumlarda Speedify devreye giriyor. İsmi size yabancı gelmeyecek olan Connectify'ın geliştiricilerinden gelen Speedify, yazılımsal bir yükleme dengeleyicisi ve VPN hizmeti. Speedify, bilgisayarınızın mevcut internet bağlantılarını, örneğin Ethernet, sokaktaki Wi-Fi ve telefonunuzun 3G bağlantısını bir araya getirerek süper güçlü bir bağlantı oluşturabiliyor.

Connectify Dispacth'ten türeyen Speedify'ın önemli bir özelliği, dahili VPN işleviyle gelmesi. Güvenlik veya gizlilik gibi amaçları olmasa da araç, Speedify sunucuları üzerinde yaptığı trafik şekillendirmeyle trafiğinizi en uygun bağlantı üzerinden gönderiyor. Speedify, kısa kesintilerde bunu size hissettirmiyor. Örneğin oteldeki sorunlu Wi-Fi bağlantısı koptuğunda, hızınızı hiç kesmeden 3G üzerinden sörfe devam edebiliyorsunuz. Dropbox gibi çoklu bağlantılardan faydalanamayan uygulamalar bile optimize edilebiliyor.

Ancak Speedify, hem yazılım, hem de bir hizmet olduğundan ücretsiz sunulmuyor. 1GB'a kadar ücretsiz deneyebileceğiniz yazılım, üyelik tabanlı ücretlendiriliyor. Speedify ayda 50GB için sizden 9 dolar veya yılda 69 dolar talep ediyor. Sınırsız veri için ayda 19 dolar veya yılda 149 dolar ödemeniz gerekiyor. Yazılım, Windows ve OS X için sunuluyor ve bir lisansla birden fazla bilgisayarda kullanılabiliyor (kişisel kullanım için).

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

bu programa vereceğiniz para ile evinize daha hızlı bir internet almanız daha mantıklı olur

Yıl 2015 ve bu 3g ve kablosuz wi-fi teknolojileri hala daha tatminkar seviyede değil. teknoloji hızla gelişiyor diyoruz ama bazı şeyler hala yerinde sayıyor. çok ilginç...

Saçmalık bence ttnet'in AKK kotasının yükselmesi ve hız limitlerinin daha yukarı olması hususunda protesto ve anket'e yönelik bir sayfa için zaman ayrılsaydı daha mantıklı olurdu gerçi bunlarla ilgili imza kampanyaları gündemde ne kadar etkili olur tanrı bilir bende imzaladım.

Aynı programın ücretsizi varsa aydınlatsın lütfen.

dual wan router işinizi görür 2 hattı birleştirirsiniz. yada fiber varsa gerçek limizsize geçin bunlarla uraşmayın.

Gereksiz diyenler Şaşal köyünde film indirmeyi bir denesin inene kadar tvde yayınlanır.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir