Tüm medya yönetimi için tek program yeter

Video, müzik ve resim dosyalarını açmak ve değiştirmek için sadece bu bedava yazılım yeterli...

  • Ümit Öncel
Tüm medya yönetimi için tek program yeter
Media Cope sayesinde tüm medya ihtiyaçlarınızı tek bir uygulama ile çözebilirsiniz.

Bilgisayarınızda video dosyaları görüntülemek, müzik dinlemek, resimlere bakmak ve tüm bunları üzerinde değişiklikler yapmak için ayrı ayrı programlar mı kullanıyorsunuz? Ücretsiz Media Cope programı ile artık tüm bu ihtiyaçlarınızı tek bir program ile karşılayabilirsiniz.

Media Cope, en önemli ses ve görüntü dosya türleri olarak kabul edilebilecek mp3, avi, divx, mov, mkv, flac, rmvb, flv, vob, wma ve mp4 gibi formatları çalıştırabiliyor. Videolarınız veya ses dosyalarınızı kısaltmaya ihtiyaç duyduğunuzda Media Cope bu konuda da size yardımcı olabiliyor. Bunun dışında güçlü format dönüştürme özelliği sayesinde, farklı dosya türlerindeki ses ve görüntü dosyalarını kullanmak istediğiniz formata da dönüştürebilirsiniz. Resim görüntülemek Media Cope'un temel işlevlerinden biri ama program asıl boyutunu değiştirme ve kesme gibi ek özellikleri ile öne çıkıyor. Ayrıca bu program ile seçtiğiniz dosyalardan oluşan bir slayt gösterisi de hazırlayabilirsiniz.

Tüm medya ihtiyaçlarınızı tek ve ücretsiz bir program ile çözmek isterseniz Media Cope'u şu adresten indirebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

BU YAZILIM HAKKINDA CIDDI BIR YORUM BEKLIYORUM ÖZELLIKLE DE KURUP KULLANANLARDAN VE DE TABI KI ALTERNATIFLERINDEN DE BAHSEDILIRSE HIC FENA OLMAZ :))

ben formatfactory programını alternatifi olarak söyleyebilirim. Türkçe dil desteği de var. Bahsedilen programın türkçe dil desteği var mı bilmiyoruz açıklanmadığı için.

evet gerçekten denildiği kadar iyise pek çok, az işlevli programa elveda diyebiliriz.kullananlar düşüncelerini ekleseler çok güzel olur:)

gzl program

güzel. ücretsiz ve hepsi bi arada

ac3 yada aac yi çalıştırabiliyor mu acaba deneyen varmı

ben indirdim ama calismiyor windows vista kullaniyorum chip in verdigi link ten indirdim bir video veya muzigi actigimda yanlis program diyor ve takiliyor

Sen de yorum yaz