Tüm mekanlar kontrol altında!

TTEC'in yeni güvenlik kameralarıyla tüm mekanlarınızı kontrol altında tutun!

Tüm mekanlar kontrol altında!

Ttec, güvenlik sistemleri konusundaki iddiasını üç yeni ürünle pekiştirdi. İlk olarak Eylül ayında ISAF Fuarı'nda tüketici karşısına çıkan ve ilgiyle karşılanan Ttec COMBO DVR ve Ttec Varifocal Bullet Kameralar; görüntü kalitesi, gece görüşü, kayıt süreleri, tasarımlarındaki özgünlükle ve üstün özellikleriyle pazarda Ttec'i bir adım öne çıkaracak.

TTEC COMBO DVR

180 derece katlanır LCD monitörle Türkiye'de tek

TTEC 10'' LCD COMBO DVR, 180 derece dönebilen, katlanır LCD monitörü ile Türkiye'de tek.

Yüksek çözünürlükte 60 günlük kayıt süresi sunan ürün, DVD kalitesinde, gerçek zamanlı kayıt imkanı sağlıyor. Ürün, kayıt ve görüntüleri cep telefonundan izleme olanağı da sunuyor.

Ttec Combo DVR'ın tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı: 510 dolar + KDV.

TTEC VARIFOCAL BULLET KAMERALAR

Uzaktaki detaylara odaklanın

TTEC VARIFOCAL IR105  BULLET KAMERA; 5 -50 mm arası ayarlanabilir lens sayesinde uzak mesafedeki detaylara da odaklanabiliyor. Plaka okuyabiliyor, yüz tanıyabiliyor. 960x576 pal çözünürlükle üst düzeyde net bir görüntüye sahip. 100 metreye kadar gece görüşü sunuyor.

Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı: 385 dolar + KDV.

Güvenlikte özgün ve estetik tasarım

TTEC VARIFOCAL IR104 BULLET KAMERA ise, özgün ve estetik tasarımıyla dikkat çekiyor. Sürgülü sistem, tak çıkar ayak yapısı sayesinde kolay montaj olanağı sağlıyor. Hem duvara hem de tavana kurulum seçeneği bulunan ürün, görüntü kalitesiyle de dikkat çekiyor. 960x576 PAL çözünürlükle oldukça net görüntüye sahip. Ürün, 35-40 metre gece görüşü de sağlıyor. Üstelik dış ortama uygun, yağmura ve toza dayanıklı.

Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı: 275 dolar + KDV

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Reklamın bu kadarı. Buram buram reklam kokuyor.

19:55 evet reklam kardeşim ne var bunda söylenecek.Burada kaç kişi çalışıyor biliyormusun.Hepsininde sorumluluk duydugu yakınları eşleri,çocukları var.Senmi ödeyeceksin maaşlarını.

bu gun 1 adet ttec idm201-cs dome kamera aldım bir çok marka kullanıyorum çok memnun kaldım.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir