Tunçmatik'ten yeni nesil Lite II 1000 KGK

Tunçmatik, Akıllı Düğme teknolojili yeni modeli Lite II 1000'i kullanıcıların beğenisine sundu.

Tunçmatik'ten yeni nesil Lite II 1000 KGK

45 yıldır Türkiye'nin enerji çözümleri markası olarak hizmet veren Tunçmatik, ev ve işyerleri için ürettiği yeni kesintisiz güç kaynağı ürünü Lite II 1000 ile dikkat çekiyor. Lite II 1000, bilgisayarları elektrik kesintilerinden korumayı amaçlarken, en yeni teknolojilerle veri kaybını sıfıra indiriyor. Mikro işlemci kontrolü sayesinde ise yüksek güvenilirliği garanti ediyor.

Lite II serisinin en önemli özellikleri arasında akıllı düğme teknolojisi bulunuyor. UPS çalışırken elektrik kesilmesi durumunda UPS akü moduna geçerek sesli alarm veriyor. Sessiz bir ortamda çalışmak isteyen kullanıcılar, akıllı düğmeye bir kez basarak UPS alarmını susturuyor. Akıllı düğmeye tekrar basıldığında sesli alarm aktif olabiliyor. Akü seviyesi kritik konuma geldiğinde ise sesli alarm yeniden otomatik çalışmaya başlıyor.

Tunçmatik'in yeni ürünü Lite II tasarımıyla da tüm gözleri üzerinde topluyor. Hafif ve küçük yapısıyla, sınırlı çalışma alanlarında yer sorununu ortadan kaldırırken, sessiz çalışması, son derece şık ve modern tasarımı ile tercih edilebilirliği artırıyor.

Son kullanıcı satış fiyatı: 98 dolar+kdv'dir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Bende tuncmatik 1000 line interactive LCD panel modelinden var elektrik kesintisinde bilgisayarı korusun diye aldım sağolsun her elektrik kesintisinde power ve anakartim yandı daha 6 aylık cihaz akülerde sağlam şu an garanti de ama artık ona guvenmedigim için apc smart ups smt 1500i aldım kesinlikle tavsiye edilir apc tabi fiyat olarak bu hayli yüksek ancak 2000-3000 to verip de topladığınız sistemin yanmasindan bu cihaza fazla para vermek makul gözüküyor

Cümlelerde 'gözüküyor' iyice benimsendi. Böyle bir kelime yok, doğrusu 'görünüyor'.

Tunçmatik bi ise yaramaz. Telefon için mobil şarj istasyonu aldım. 1 hafta kullandım ondan sonra cihaz sarj tutmaz oldu. Gece telefonu da onu da şarja takiyoum. Gün içinde telefon bitince bagliyorum. Bi bakıyorum ki o da boş! Emin olun telefonda şarj olsa onu emecek bitirecek. Verdiğim paraya yazik vallahi.

iyi reklam yapmışsınız ve bahsettiğiniz özelliklerin hepsi her marka güç kaynaklarında var.

İki tane tunçmatik kullandım pişman oldum.Bulaşmayın

Bizim ömrü doldu diye çöpe attığımız güç kaynağı 2008'de alınmıştı. Meğer onda da akıllı düğme varmış. Tunçmatik 7 sene sonra lanse edecek başka özellik bulamamış mı? Peeehh akıllı düğme... teknolojide devrim(!).

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play