Türk Telekom, 2 yeni kampanyayla iddialı

Türk Telekom, duyurulan yeni kampanya ile tüketicilere saatlerce bedava konuşma fırsatı sunuyor.

Türk Telekom, 2 yeni kampanyayla iddialı
türk Telekom'un yeni kampanyalarını yine Cem Yılmaz tanıtacak.

"Akşamdan Sabaha" adı verilen tarife gündüz evde olmayan, telefonu daha çok akşam kullanan ailelere yönelik. Bu kampanyada akşam 18.00'den sabah saat 08.00'e kadar tüm konuşmalar ücretsiz.

Her şey dahil 19 YTL ödeyen herkes bu kampanyadan yararlanabilecek. Günün kalan kısımlarında yapılan görüşmeler ise tüketicinin üye olduğu tarifeden ücretlendirilecek.

Çok konuşanlar için
İkinci kampanya ise çok konuşan ve sürekli evde olan hanımları ve küçük işletmeleri ilgilendiriyor. Bu kampanyada 1 saat konuşma 1 dakika sayılıyor. Yani 1 saat konuşan bir abone sadece 12 kuruş ödüyor. Bu tarifede de sabit ücret her şey dahil 19 YTL.

Cem Yılmaz yeniden karşımızda
Yaklaşık 10 gün içerisinde hayata geçirilmesi planlanan kampanyaların tanıtımı ise yine Cem Yılmaz yapıyor. Yeni reklamlarda Yılmaz karşımıza 'Jem Bey' ismiyle çizgi kahraman olarak çıkacak.

ADSL'de hedef büyük: 6 milyon
Kampanyanın reklam filmlerinin gösteriminden sonra Türk Telekom İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Paul Doany, yılın ilk çeyreğini değerlendirdi. Paul Doany, 2008 sonunda ADSL abone sayılarının 6 milyona ulaşabileceğini öngördüklerini bildirdi.

AA

Okuyucu Yorumları

Toplam 20 Yorum

kotalıya yardımcı olsunlar biraz.bu ne yaa her ay 40-50 ytl veriyoz 300-500 mb geçiyor diye.başka ülkelerde böylemi.hala telefona indirimler,kampanyalar yapıyorlar.kotalıdaki kotayı 15 gb yapıp fiyatıda 10 ytl yapsınlar,diğer şirketler iş yapmazlar.smile'ı,türknet'i silinir gider...

Adslde ne yapıyorlar da bu sayıyı öngörüyorlar anlamıyorum...
İyi iyi yavaş yavaş düzgün işler yapmaya başladılar...

adsl yede bir el atsınlar kaç aydır kotayı aşıyoz

kota hikayesi diye birşeyler uydurmuşlar interneti kullanamıyoruz. bazı programların güncellemesi yüzlerce mb alıyor. windows u katmıyorum. kaldıki bu ay hiç birşey yapmadım ay başında 6 günde 800 mb diyordu. şehir dışındaydım anlamadım... dünyada yok böyle bir kandırmaca.

Önce şu Youtube'u açsınlar hiç bizle oynamasınlar video kaldırılmadı falan filan diye masal anlatmasınlar... Yurt dışı internet çıkışını zayıflığını örtmek için yapıyorlar..

40-50ytl veriyosan 49ytl ver her ay kota endişesi taşıma.. internetin kotalısı çok saçma geliyo bana zaten.. sınırsızım mutluyum..

Zaten bu kota çok saçma bir olay. Galiba bu uygulama bir tek bizimi ülkemizde mi var? Yoksa başka ülkelerde varda biz mi görmüyoruz?

artık bu işleri tek tarifeye toplama zamanı geldi. madem bu kurum daha iyi ,modern hizmet sağlaması için özelleştirildi. artık icraat görelim. (birileri de göstertsinler ) şu ana kadar değişen iyi yönde birşey yok. diğer ülkeler de olduğu gibi sabit ücret karşılığı (tabi ki makul fiyat) sınırsız telefon ve internet hizmeti.. bilgiye erişime kota konamaz.. madem çağdaş, demokratik bir devlet anlayışımız var. gereği gibi de uygulaması olsun. bu halk her ay nice şeylerinden feragat edip bu hizmete para ediyor. sanırım yıllık 3 milyar dolar ı bulan kazançlarla fazlasıyla verdiklerini almışlardır. biraz da Türk halkına gereği gibi hizmet anlayışı olsun. söyleyebileceğim en düzgün cümleler bu. telekom deyince ya da ilgili bir haber duyunca pavlov un köpeğinden kötü oluyorum. .:S ( evde işte her yerde cep telefonu kullanırım.. internetimi de paylaştırırım..selam olsun arap beyine )

ya şu kotayı 8 GB yapsanız ona bile razıyım

mevcut hizmetlerini adam gibi yapsınlar
ondan sonra yeniliğe geçsinler

temelsiz bina yapmaya benziyor bunların işi

yaw anlamadığım bişe var.bi arkadaş smile,türknet felan yazıp telekomun adsl rakibi gibi görmüş.ya arkadaşlar türkiyedeki bütün internet altyapısı türk telekom tarafından veriliyor.e haliylede smile , türknet,superonline,mynet .vs türü adsl hizmeti veren firmalarda türktelekomun alt yapısından adsl aboneliği satarak para kazanmaya çalışıyor..yani türk telekom adsl'de indirime giderse anlaşmalı olduğu smile,türknet,ve diğer adsl abonesi kazanmaya çalışan firmaları bitirecek:) şu anki tablo hem türk telekomun işine geliyor hemde firmaların..hatta türk telekomun 2 kez işine geliyor..hem fiyatları aşağı çekmiyor,kota sorunu yaşatıyor hemde bu firmaların sayesinde bi şekilde abone kazanıyor:)

Paul Doany indirim sözü rafta kaldı sözde geçen ay ADSL de indirim olcaktı bizim millet hiç görmemiş gibi saldırırsa indirim filan olmaz benim zorunlu 24 ay aboneliğim olmasa hemen kapattıracam indirsinler fiyatı çok pahalı özelliklede kotalılar çok pahalı hemde çok yavaş 2048/1024 ye yükseltmeleri lazım böyle kek milleti bulurlarsa neden yükseltsinler cayır cayır satılıyor :D

6 gb kotalı adsl kullanıyorum ,ben kotayı aştığım zaman çatır çatır fazla para alıyorlar ama kotanın altında kaldığımda kalan hakkımı kullanma ya da herhangibir indirim söz konusu olmuyor,ayrıca adsl hizmetlerini pahalı ve yavaş buluyorum telekomun bu iki yeni kampanyasında da vatandaşın başına yine bir masraf kapısı diye bakıyorum ,evimdeki telefonumu kapattırdım işyeri telefonu olmasa dükkanımın telefonunu da,adsl sini de kapattırırdım,bizim paralarımızla yapılan telefon sisteminin satıldıktan sonra bize pahalı hizmet olarak geri dönmesi sinir bozucu,ayrıca adsl almak için illede bir telefon aboneliği olması konusu bana son derece itici geliyor

bize kotayı 20 bile yapsalar yetmez 3'dü geçiyorduk 4 geliyorduk 4 oldu 4 geçiyoruz yani bize sınırsız yapmaları gerekir...

telekom soyguncudur

yuh yani 6 ytl olan konuşma ücreti sabit ücreti vergisi derken geliyor 22,50 ytl ye insaf yani.

demek 16 YTL az geldi 19 YTLye çıkardı aç gözü doysun telekomun ne diyim

6 M İ L Y O N K U L L A N I C I

YİNE DE GELİŞME AÇISINDAN YETERSİZ.

öyle demeyelim bence yine de bir ilerleme olması güzel birşey.yetersiz diyorsunuz ama hemen inanılmaz şeyler beklemek yanlış.ilk hedef olarak yeterli bence.bunun yanında vdsli de getirerek avrupanın en hızlı internetine sahip olan ülkelerden biri olcaz.e daha ne olsun:)

bundan 5 yıl önce bu fiyatlarla görüşebiliyormuyduk.bu fiyatlar bence çok uygun cep telefonuna ödediğiniz faturaları bir düşünün acaba hangisi daha soyguncu

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir