Türk Telekom da tablet çılgınlığında...

Türk Telekom, çok sevilen bu tableti sabit hat kullanıcılarına sunuyor! İşte o fırsat ve detaylar...

Ev telefonu faturasıyla tablet almak

Türk Telekom, Motorola'nın Android tabanlı ödüllü tablet bilgisayarı XOOM'u ilk kez Türkiye'ye getiriyor. Türk Telekom müşterileri, ev telefonu faturalarına yansıtılacak aylık 55 TL'den başlayan taksitlerle Motorola XOOM'a sahip olabilecek. ABD ve Almanya'nın ardından Motorola Xoom ilk kez ve sadece Türk Telekom'la Türkiye'de satışa sunuluyor.

Türk Telekom, en yeni teknolojileri, en uygun koşullarla müşterilerine sunmaya devam ediyor. Türk Telekom teknoloji dünyasında ses getiren çift çekirdekli yeni Android tabanlı tablet bilgisayar Motorola XOOM'u Türkiye'ye getiriyor. Türk Telekom CEO'su K. Gökhan Bozkurt ve Motorola Ev Cihazları Avrupa Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Başkan Yardımcısı Steve McCaffery'nin katılımıyla gerçekleşen basın toplantısıyla Türkiye lansmanı gerçekleşen Motorola XOOM, Türk Telekom müşterilerine çok özel fiyatlarla satışa sunuluyor.

Motorola ve Türk Telekom ortaklığı

Düzenlenen basın toplantısında bir konuşma yapan Türk Telekom CEO'su K. Gökhan Bozkurt, Türk Telekom bayi ve ofislerinde çok cazip fiyatlarla satışa çıkan Motorola XOOM'u Türkiye'ye getirmekten dolayı heyecan duyduklarını belirtti. Türkiye'nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi olarak en yeni teknolojileri, avantajlı fiyatlarla müşterilerine sunmaya devam ettiklerini belirten Bozkurt, "Ülkemiz, internet alanında hızlı bir dönüşüm içinde ve internet kullanımı her geçen gün daha üst noktalara çıkıyor. 2005 yılında yaklaşık 1,5 milyon olan ADSL kullanıcı sayısı 2011 Mart ayı itibariyle 6.7 milyonu aşmış durumda. ADSL kullanıcılarının ortalama veri kullanımı ise yine 2011 Mart ayı itibariyle 16.7 gigabayt ulaştı. Bu iki yılda yüzde 136 artış anlamına geliyor. Bizler de bu talebi karşılayabilmek üzere aynı hızla altyapımıza yatırım yaparken farklı müşteri ihtiyaçlarını, teknolojik ürünler ile karşılamaya ve uygun fiyata sunmaya devam edeceğiz" şeklinde görüş bildirdi.

Motorola XOOM'un CES 2011 etkinliği sırasında tanıtıldığı andan itibaren tüm dünyada büyük heyecan yarattığını belirten Motorola Ev Cihazları Avrupa Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Başkan Yardımcısı Steve McCaffery, "Türkiye pazarına Motorola XOOM gibi güçlü bir ürünü, Türk Telekom gibi güçlü bir markayla birlikte sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Motorola Xoom, günümüzün bilgi ve eğlenceye dilediği her yerden ulaşmak isteyen kullanıcıları için bir üründe aradıkları beceri ve kolaylığı aynı anda sağlayan eşsiz bir tablet bilgisayar. Wi-Fi ve 3G desteği sağlayan Motorola Xoom ile kullanıcılar web sayfalarını çok sayıda sekme üzerinden hızla gezme, HD kalitesinde mükemmel görüntü sağlayan bir ekranda filmleri pırıl pırıl izleme ve arkadaşlarıyla video sohbet etme deneyimini keyifle yaşıyor. Motorola Smart Accessories gibi araçlar ise tüm bu keyfin kolayca yaşanmasını sağlıyor" dedi.

Ödemeler nasıl olacak?

Kampanyaya katılarak 36 ay taahhüt veren Türk Telekom müşterileri, tüm vergiler dahil 36 ay boyunca ayda 55 TL ödeyerek Motorola XOOM sahibi olabilecek. 24 ay taahhüt vererek kampanyaya katılan Türk Telekom müşterileri ise tüm vergiler dahil 24 ay boyunca aylık 79 TL ödeyerek Motorola XOOM'u satın alabilecek.

Kampanyaya katılmak isteyen Türk Telekom müşterileri, Türk Telekom ofis veya bayilerine uğrayarak başvuru yapabiliyor. Ödemeler ise aylık olarak Türk Telekom ev/iş telefon faturasına yansıtılıyor. 14 Haziran 2011 itibariyle başlayan kampanyanın bitiş tarihi ise 30 Eylül 2011. Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom ofislerine ve bayilere başvurmak yeterli.

Android 3.0 avantajı

Google Android 3.0 (Honeycomb) platformunu kullanan ilk cihaz olan Motorola XOOM'da 1GHz çift çekirdekli işlemci, 32 GB bellek ve 1 GB RAM bulunuyor. Ön ve arka yüzde iki ayrı kamera, gerçek çoklu işlem fonksiyonu ve 10.1 inçlik geniş HD ekran Xoom'un öne çıkan özellikleri arasında.

Çift çekirdekli işlemcisi ve 1 GB belleği ile sıra dışı bir performans sunan Motorola XOOM tablet, Honeycomb işletim sisteminin getirdiği yenilikçi kullanıcı deneyimini en uç noktalara taşıyor. Görsel içeriği, 10.1 inç büyüklüğünde ve 1280x800'lük HD geniş ekranı üzerinde şimdiye kadar görülmemiş net ve zengin biçimde sunan XOOM, hareket eden 'widget'ları ile kişiselleştirilebilir ana ekran, uyarılar ve sekmeli gezinme olanağı sağlarken cihazın HDMI desteği videoların ve filmlerin HD televizyonlar gibi geniş ekranlarda izlenmesini mümkün kılıyor. XOOM'un arkasında yer alan 5 MP'lik kamera HD kalitesinde video çekimi yapabilirken, ön taraftaki 2 MP'lik kamerası da video sohbet yapmak için kullanılıyor.

XOOM ile birlikte gelen en yeni Google Mobile hizmetleri arasında 3 boyutlu etkileşim desteği bulunan Google Maps 5.0 ile 150 binden fazla uygulamaya erişim sağlayan Android Market desteği de yer alıyor.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgilere www.turktelekom.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 40 Yorum

sakın almayın. paranıza değmez bu. oldukçada pahalı.

36 ay 55 tl mi... yuh diyorum böyle kazıkmı olur tablet işte çok manyak bir aletmiş gibi bu kadar paramı verilir..

Kampanyaya katılarak 36 ay taahhüt veren Türk Telekom müşterileri, tüm vergiler dahil 36 ay boyunca ayda 55 TL ödeyerek Motorola XOOM sahibi olabilecek. 24 ay taahhüt vererek kampanyaya katılan Türk Telekom müşterileri ise tüm vergiler dahil 24 ay boyunca aylık 79 TL ödeyerek Motorola XOOM'u satın alabilecek.

bizi aptal filan mı sanıyorlar acaba? basit bir hesapla; 36*55= 1980 TL ve 24*79=1896 TL yapıyor, o paraya iki tane iPad 2 32 GB Wi-Fi alabilirsiniz :)

1900 tl lik nesi var mış o cihasız telekomda millete sıyırtmayı iyi biliyor

İnsanları kandırmak için yeni yöntemler geliştiriyorlar.Normalinden çok daha pahalı satılacağından eminim...

ilk defa türk telekomun bir kampanyasını takdir ettim

2000 TL 'ye tablet mi olur? çok manasız.

ipad 2 verseler hemen alırdım ama bu alet çok pahalı ipad bunun yarı fiyatına alınabilir. 79*24= 1896 tl yapıyor.

ipad 2 ise 1200 -1300 lira kararı siz verin üstelik konuşma hakkıda yok. Telekomun ne avantajı var ben onu anlayamadım

çoook pahalı bu para ile ipad alınır

fiyatlar cok yuksek tahahutle urun alınmaz bızım halkımız bunu hala anlayamadı.

iyi de 2 bin liraya geliyo dikkatinizi çekerim bin liraya i-pad var ?

normal telefon faturasına ek olarak mı 54 tl ödeniyor

Sitede kampanyayla ilgili haber yok.

teşekkürler türk telekom :D

Telekoma değil ayda ek 55TL, günahımı bile vermem :) Sabit telefon bu teknolojide artık ölmüştür, diriltme çabaları boşuna. O nuhnebi yıllardan kalmış dokunmadığı telefon kablolarıyla kendisini başbaşa bıraktım. 2 yıldır ödemediğim sabit ücretle, daha ucuz ve daha kaliteli aldığım internet hizmetiyle ettiğim kardan kendime bilgisayar aldım, bu da yaptığı kampanyalara kapak olsun :)

hiçbir cazibesi yok...almış basını gitmiş fiyata bakarmısın TT işte ne beklersin!..

Türk Telekom CEO'su K. Gökhan Bozkurt ve Motorola Ev Cihazları Avrupa Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Başkan Yardımcısı Steve McCaffery'nin katılımıyla gerçekleşen basın toplantısıyla Türkiye lansmanı gerçekleşen Motorola XOOM, Türk Telekom müşterilerine çok özel fiyatlarla satışa sunuluyor. Evet gerçekten öyle, motaralanın kendi sitesinde 599 dolara satılan ürünü 2000 tl ye satmak gerçekten özel olmalı hem bu ürünün 3.1 çıkmış ellerindeki 3.0 ları türkiye' ye göderiyorlar.

hadisin ordan 1950lira kim verir ona.
şark kurnazı telekom milleti bağlayacak kendine.

o ne lan! 55 tl mi gitsin babasına satsın telekom onu.

Tekno-Sanazanları cezbedebilir belki ama bu cihaz zaten haftalardır Gold Bilgisayar'da satışta ve fiyatı da KDV dahil 1.439,01 TL

en nefret edilen frima anketinde sizce bu telekom kaçıncı çıkar? bu anket açılsın, ilk oy benden bu firmaya.

Bu kampanya ya katılanlar çıldırmış olmalı !!! iğrenç bir kampanya bu fiyatın altına ipad2 alınır.

aşağıdaki yorumu yazan vatandaş internette herhalde sadece geyik avlıyor. gold pc sayfasına bak, matematik yap, ilk nedir sözlüğe bak, yalana tepki ver, takdir eylemini de haybeye harcama.
ısraf haramdır :))
--------------------------------------------------
ilk defa türk telekomun bir kampanyasını takdir ettim

Artık sabit telefonlar öldü.Şimdi GSM operatörlerine küçük bir proje göndereceğim.

Hepimizin evinde masaüstü telefonlar var.Özellikle masaüstü telefonlar yaşlılar ve çocuklar için daha kullanışlı.Şunu kabul etmek gerekir ki bizler için de sabit telefonun avantajlı yanları var.Ancak artık çoğu insan fatura tutarları nedeniyle sabit telefonundan vazgeçiyor ya da vazgeçmek istiyor.

Ben de vazgeçmişler grubundan biriyim.Üstelik de daha yeni çok güzel bir masaüstü kablosuz telefon almıştım.

Şimdi benim önereceğim proje şu:

GSM operatörleri, içine sim kart takılabilecek bir bağlantı sağlayıcı üretsinler ve biz de atıl durumda olan telefonlarımızın hat girişine bu hat sağlayıcıyı takalım.Masaüstü telefonlarımızın hattını bize GSM operatörleri sağlasın.(Tabii ki telefonun arkasına takılacak olan "Hat sağlayıcı"nın fiyatı uygun olmalı.)

Böylece masaüstü telefonundan kopamayanlar, rahat bir nefes alsın:)

Enayi vardı o kadar para verecek 2 tane ipad 2 parası ve ipad 2 den kaliteli değil.

iiyide bu zoom ztn 1200 lira tür telekom sğladığı şey ne tek dağıtsın cihazı

cok pahalı olmuşş tabi ayrıntılar önemli

Artık sabit telefonlar öldü.Şimdi GSM operatörlerine küçük bir proje göndereceğim.

Hepimizin evinde masaüstü telefonlar var.Özellikle masaüstü telefonlar yaşlılar ve çocuklar için daha kullanışlı.Şunu kabul etmek gerekir ki bizler için de sabit telefonun avantajlı yanları var.Ancak artık çoğu insan fatura tutarları nedeniyle sabit telefonundan vazgeçiyor ya da vazgeçmek istiyor.

Ben de vazgeçmişler grubundan biriyim.Üstelik de daha yeni çok güzel bir masaüstü kablosuz telefon almıştım.

Şimdi benim önereceğim proje şu:

GSM operatörleri, içine sim kart takılabilecek bir bağlantı sağlayıcı üretsinler ve biz de atıl durumda olan telefonlarımızın hat girişine bu hat sağlayıcıyı takalım.Masaüstü telefonlarımızın hattını bize GSM operatörleri sağlasın.(Tabii ki telefonun arkasına takılacak olan "Hat sağlayıcı"nın fiyatı uygun olmalı.)

Böylece masaüstü telefonundan kopamayanlar, rahat bir nefes alsın:)
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu teknik ofislerde de kullanılabilir.Santrallerde, faxlarda da bu yöntem kullanılabilir.Böylece insanların Türk Telekom'a eyvallahı kalmaz.Para kazanmak isteyen GSM operatörleri bu fikrimi iyi düşünsün...

Arap telekom yine milleti keklicek malzeme bulmuş. Ipad 2 bundan ucuza geliyor hem de epey ucuza

telekom yine çılgın "proce" yapmış. kazıklama uzmanı çılgın telekom.

Türk Telekom CEO'su K. Gökhan Bozkurt ve Motorola Ev Cihazları

Hakiketten seni tebrik ediyorum arkadaşım eski klasik V8 motorlu arabaları türkiyeye sokan amerikan politikası, artık Türk insanı akıllandı herşeyin farkında Bu hala görememeleri ne yazık....
---------------------------------------------------------------------------------
Avrupa Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Başkan Yardımcısı Steve McCaffery'nin katılımıyla gerçekleşen basın toplantısıyla Türkiye lansmanı gerçekleşen Motorola XOOM, Türk Telekom müşterilerine çok özel fiyatlarla satışa sunuluyor. Evet gerçekten öyle, motaralanın kendi sitesinde 599 dolara satılan ürünü 2000 tl ye satmak gerçekten özel olmalı hem bu ürünün 3.1 çıkmış ellerindeki 3.0 ları türkiye' ye göderiyorlar.

Ben de tebrik ediyorum, çok güzel kazıklıyorsunuz bizi, muhteşem, tebrikler...

Steve McCaffery
türk telekom demeyin artık şu şirkete
arap, ingiliz rte filan deyin

ohaaaa diyorum başka birşey demiyorum. o fiyata kimsenin almasını beklemesinler.

Avealarda 1630a 12 taklitli kampanyası başlayacak..

Enayi vardı o kadar para verecek 2 tane ipad 2 parası ve ipad 2 den kaliteli değil.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
enayiler yada sazanlar sandığımızdan daha da çok.

Kuyruk bile yaparlar Telekom'un önünde, izdiham yaratırlar.

tablet pc nin ne kadar gereksiz olduğunun başka bir kanıtı.. fiyatıda cabası

fiyatları düşürmeleri şarttt

kardeşim tabiki ipad 2 32 gb alabilirsin ama türktelekomun özelliği faturaya taksit bölmesi

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost